Vízum do Ruska

Vloženo: 18. prosince 2018
Poslední příspěvek: 9. listopadu 2023
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj! máte někdo zkušenost s žádostí o ruské vízum? Chtěli by jsme letět do Moskvy, tam pobýt pár dní a potom vlakem nebo taky letecky do Petrohradu. Co vše je potřeba sehnat? Jestli je třeba nutné si předem zajistit ubytování apod. Jak dlouho trvá vyřízení? Díky

Odpovědi 43 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
@anonym napsal(a):
Ohledně vizuma se zeptejte tady... Ví všechno
Možná všechno ví, ale na webu nic zajímavého nemají.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 10 měsíci
Arne1
před 10 měsíci
Tak jsem se náhodou podíval a zjistil, že i přes velmi nepříjemnou politickou situaci se projekt elektronických víz obnovil a měl by být spuštěn od srpna. Jenom je deprimující, že tam zůstal ten poplatek 40€.
www.newkaliningrad.ru/news…
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 měsíci
Arne1
před 6 měsíci
Známý teď chystá cestu přes Rusko, měl drobný zádrhel u vyřizování víza. Ambasáda odmítla naše cestovní pojištění i když to bylo od pojišťovny která deklarovala platnost na území RF. Musel si sehnat jejich - a to je docela problém, protože placení do Ruska v současnosti moc nefunguje. Musí se to dělat prostřednictvím jiného státu, vhodný je například Kazachstán kde dokáží obchodovat jak s Ruskem, tak se zbytkem světa.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů