Španělsko od 2 439 Kč
Zobrazit zájezdy

Vše o cestě do Španělska autem

Vloženo: 30. ledna 2018
Poslední příspěvek: 13. července 2024
anonym
Dobrý den, dostali jsme s kamarády takový bláznivý nápad, že to dáme do Španělska autem. Jel jste tak někdo? Máte nějaké zajímavé typy, rady, postřehy? Chtěli bychom si Španělsko projet, tak se bude hodit každá rada. Díkes.

Odpovědi 24 odpovědí

Sally
před rokem
@Lolhemer ~ tak já ve Španělsku problém s tankováním neměl, všude jsem zaplatil jen to co jsem natankoval, ale je to přece jenom 11 let. Ale problém ve Francii vůbec najít pumpu na dálnici. Začal jsem ji hledat když mi palivoměr ukázal 350 km na dojetí a pumpu jsem našel až jsem měl na dojetí 70 km
anonym
před měsícem
@Sally ~ dobrý den cetla jsem příspěvky o ceste do Španelska. Prosim máte nějaké "novější" poznatky? Budu ráda za každou radu ohledne crsty, trasy, tankovaní PHM a jestli se vyplati jet delší trasu mimo dalnice nebo zaplatit mýtné. Hlavne ve Francii? Moc dekuji Olga
Sally
před měsícem
@anonym ~ asi moc nepomůžu, od té doby jsme ve Španělsku nebyli. Ale když už za mně - já preferuji cesty po dálnici, hlavně ty dlouhé štreky. A co vím i od známých tak ve Francii problém s tankováním - nedostatek čerpacích stanic a to i na dálnici.
DanaDianaNoymi
před 12 dny
@Sally ~ úžasný rádce na cesty děkuji za vše Sally

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů