Andalusie od 7 899 Kč
Zobrazit zájezdy

Výlety v Andalusii

Vloženo: 27. června 2019
Poslední příspěvek: 27. června 2019
nová členka nová členka /
Majina
nová členka nová členka / před 5 lety
Majina
Kdo jste byl prosím na dovolené v Andalusii, dáte prosím tipy na výlety? Ideálně bych chtěla na letiště Málaga a asi půjčit auto a projezdit okolí? Sypte to na mě prosím. Joo a kdybyste někdo zahlédl levné letenky do Málagy, budu vděčná. Hezký sluníčkový den

Odpovědi 3 odpovědi

Vladimír_Suchánek
nový člen nový člen /
Vladimír_Suchánek
nový člen nový člen / před 5 lety
Vladimír_Suchánek
před 5 lety
@Majina ~ minulý rok jsme bydleli kousek od Málagy a podnikli jsme cestu do Granady - Alhambry. Určitě stojí za návštěvu, je to nádherný a velice rozlehlý komplex. Z jeho hradeb je perfektní výhled na celé město. Lístky se vyplatí rozhodně koupit předem online. Mimo sezónu koupíte lístky klidně i na místě, to v sezóně ne! Rozhodně je také méně lidí. Alhambra má několik částí a do každé z nich opakovaně ukazujete vstupenky, takže je rozhodně nevyhazujte hned u vstupu. Dále Gibraltar, Sevilla - palác Alcázar, katedrála s hrobem Kryštofa Kolumba, Španělské náměstí, Malaga - hrad, amfiteátr.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Mě se nejvíce líbilo městečko Ronda na vysoké skále a kolem něj je kaňon, jedinečné!
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Majina ~ Zdravím,
Já jsem procestovala Andalusii před 2 lety, přiletěla jsem do Sevilly a odlítala z Malagy. Což mi přijde ideální, protože se člověk nemusí vracet na stejné místo. Zpáteční letenky mě vyšly na nějakých 1200 Kč. Akce na levné letenky určitě sledujte tady na webu www.cestolino.cz/akce/.
Z toho co tady ještě nepadlo, určitě doporučuji navštívit krásné město Cordoba, která nabízí nádhernou architekturu a to zejména původní středověkou mešitu Mezquita a palác Alcazar. Další nádherné historické město je také Jerez de la Frontera známé pro svoje výborné víno nebo přírodní rezervace Torcal de Antequera, které je obdobou našeho Adršpachu. Za vidění stojí také Cádiz a Marbella.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů