Cancún od 26 400 Kč
Zobrazit zájezdy

Výlety v oblasti Cancún v Mexiku

Vloženo: 13. července 2018
Poslední příspěvek: 26. března 2019
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 6 lety
DanaDianaNoymi
Letím 25.listopadu do Mexika a prosím kdo byl v Mexiku jaký výlet je krásný. Budu v oblasti Cancún. I cca cenu v dolarech. Děkuji

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@DanaDianaNoymi ~ Dobrý den, určitě si udělejte výlet na nedaleký ostrov Isla Mujeres, vzdálený necelou půl hodinu lodí z Cancúnu. Najdete zde nádherná písečné pláže, ruiny mayského chrámu, koloniální haciendu, místní trhy, bary a restaurace. Ceny za zpáteční cestu se pohybují okolo 12$, což je cena velmi příznivá a lákavá. Ceny se liší v závislosti na konkrétní lodní společnosti.
Vydat se také můžete na největší mexický obydlený ostrov Cozumel, který nabízí množství mayských památek, nádherné pláže a potápění. Za zpáteční trajekt z Playa del Carmen zaplatíte cca 22$.
Za poznáním se vydejte do městečka Tulum, kde se nachází ruiny mayských památek, a samozřejmě do nejznámějšího Chichén Itzá, jednoho ze sedmi novodobých divů světa.
Yucatán je také plný tzv. cenote - zatopené krasové jeskyně, kde se můžete osvěžit v krásně čisté vodě.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů