Budapešť od 550 Kč
Zobrazit zájezdy

Zajímavá místa kam jít

Vloženo: 25. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 27. listopadu 2017
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
Zdravím vás, s kamarádkou jsme se rozhodli, že pojedeme na prodloužený víkend do Budapešti. Ubytování máme v hotelu s termály, ale nevím, zda se tam nebudeme nudit. Jsme celkem podnikavé typy. No a tak jsem četla o mnoha zajímavých podivnostech, jako třeba muzeum telefonů nebo strom Michaela Jacksona. Máte někdo typy, co bysme měli vidět? Byli jste třeba zrovna u toho stromu? Příjde mi to fakt zajímavé.

Odpovědi 1 odpověď

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
před 3 lety
ahoj
ano, u stromu MJ jsem byla, pravděpodobně náhodou cestu k jiné zajímavosti
ten strom je to proto, že vždycky když byl MJ v Budapešti, tak pobýval v hotelu Kempinski u parku, kde je ten strom. Fanoušci se shromáždili kolem hotel v parku a snažili se ho zahlédnout. Po jeho smrti, když se stavěla spoustu památníků a pietních míst, v Budapešti zasvětili zpěvákovi právě strom na rohu parku. Každý rok v den MJ narozenin se tam schází a tančí jeho fanoušci. Po celý rok jsou tam svíčky, květiny, fotografie a různé suvenýry.
Milé

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí