Last minute Carevo

Aktuální zájezdy Carevo Bulharsko na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Carevo (Bulharsko) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Carevo?

Last minute zájezdy Carevo jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Carevo nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Carevo v Bulharsku?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Bulharska.

Kdy není vhodné čekat na last minute Carevo?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Bulharska, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Carevo zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Carevo mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute CarevoFirst minute Carevo
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Carevo, které Vás nadchne

Serenity BayLokalitaBulharsko, CarevoSerenity Bay - Bulharsko, Carevo
88%
od 8 452 Kč
Zobrazit
Hotel DianaLokalitaBulharsko, CarevoHotel Diana - Bulharsko, Carevo
85%
Sunny HouseLokalitaBulharsko, CarevoSunny House - Bulharsko, Carevo
80%
Hermes Alexandria ClubLokalitaBulharsko, CarevoHermes Alexandria Club - Bulharsko, Carevo
77%
od 13 990 Kč
Zobrazit
ZebraLokalitaBulharsko, CarevoZebra - Bulharsko, Carevo
76%
Arapya del SolLokalitaBulharsko, CarevoArapya del Sol - Bulharsko, Carevo
69%
South BeachLokalitaBulharsko, CarevoSouth Beach - Bulharsko, Carevo
24%
DianaLokalitaBulharsko, CarevoDiana - Bulharsko, Carevo
Hotel MimosaLokalitaBulharsko, CarevoHotel Mimosa - Bulharsko, Carevo
White House VillasLokalitaBulharsko, CarevoWhite House Villas - Bulharsko, Carevo
Hotel MimozaLokalitaBulharsko, CarevoHotel Mimoza - Bulharsko, Carevo

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Carevo?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Carevo v Bulharsku dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Carevo a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Bulharska za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Carevo objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.