Dovolená Makarská riviéra - Chorvatsko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Chorvatsko
Makarská riviéra
Apartmány Dota

Apartmány Dota

90% Vynikající
97 recenzí97900100
Bez stravy 4 dny (3 noci)
Vlastní

Makarská riviéra

Makarská riviéra je část chorvatského pobřeží. Na jihovýchodě je ohraničená deltou řeky Neretvy a na severozápadě letoviskem Omiš. Je dlouhá okolo 60 kilometrů a táhne se pod horským masivem Biokovo, což vytváří opravdu nádherné scenérie. Kontrast vysokých hor a blankytného moře je působivý. Makarská riviéra patří vůbec k nejnavštěvovanějším místům Chorvatska. Dočkáte se plně vybavených středisek s nádhernými promenádami. Pláže jsou většinou oblázkové, lemované velkými borovicemi. Mezi velice oblíbená letoviska patří Brela, Podgora, Tučepi či Makarska.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Makarská riviéra?

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Makarská riviéra?

Ceny začínají na 883 Kč, nejdražší zájezd stojí 83 770 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici jsou do oblasti Makarská riviéra tyto typy dopravy autobusem, letecky (z Katovic, z Ostravy, z Prahy), vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Makarská riviéra hotely: Hotel Drvenik Palace (100%), Apartmány Kristić (100%), Astra & Pinija Vila (100%), Pension Kod Irene (100%), Vila Marko (Grubišic) (100%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Makarská riviéra jsou podle cestovatelů tyto: Penzion Mediteraneo, Apartmány Dota, Pension Mara, Vila Ivankovič, Hotel Neptun.