Last minute Rožnov pod Radhoštěm

Aktuální zájezdy Rožnov pod Radhoštěm Česká republika na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Rožnov pod Radhoštěm (Česká republika) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Rožnov pod Radhoštěm?

Last minute zájezdy Rožnov pod Radhoštěm jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Rožnov pod Radhoštěm nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Aktuální last minute

23. 9. (So) - 29. 9. 2023 (Pá)
Vlastní Polopenze 7 dní Last minute
23. 9. (So) - 30. 9. 2023 (So)
Vlastní Polopenze 8 dní Last minute
23. 9. (So) - 30. 9. 2023 (So)
Vlastní Polopenze 8 dní Last minute
27. 9. (St) - 28. 9. 2023 (Čt)
Vlastní Snídaně 2 dny (1 noc) Last minute
27. 9. (St) - 28. 9. 2023 (Čt)
Vlastní Polopenze 2 dny (1 noc) Last minute
27. 9. (St) - 29. 9. 2023 (Pá)
Vlastní Snídaně 3 dny (2 noci) Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Rožnov pod Radhoštěm v České republice?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Čech.

Kdy není vhodné čekat na last minute Rožnov pod Radhoštěm?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Čech, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Rožnov pod Radhoštěm zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Rožnov pod Radhoštěm mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute Rožnov pod RadhoštěmFirst minute Rožnov pod Radhoštěm
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm, které Vás nadchne

Wellness hotel EnergeticLokalitaČeská republika, Rožnov pod RadhoštěmWellness hotel Energetic - Česká republika, Rožnov pod Radhoštěm
90%
od 1 400 Kč
Zobrazit
Beskydský hotel RelaxLokalitaČeská republika, Rožnov pod RadhoštěmBeskydský hotel Relax - Česká republika, Rožnov pod Radhoštěm
82%
od 6 099 Kč
Zobrazit
Hotel BečvaLokalitaČeská republika, Rožnov pod RadhoštěmHotel Bečva - Česká republika, Rožnov pod Radhoštěm
Wellness & Spa HoralLokalitaČeská republika, Rožnov pod RadhoštěmWellness & Spa Horal - Česká republika, Rožnov pod Radhoštěm

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Rožnov pod Radhoštěm?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Rožnov pod Radhoštěm v České republice dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Rožnov pod Radhoštěm a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Čech za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Rožnov pod Radhoštěm objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Rožnov pod Radhoštěm?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Rožnov pod Radhoštěm (Česká republika) od CK ATIS a.s., DAEN s. r. o., Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Rožnov pod Radhoštěm?

Ceny začínají na 1 400 Kč, nejdražší zájezd stojí 29 800 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Rožnov pod Radhoštěm doprava vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Rožnov pod Radhoštěm hotely: Wellness hotel Energetic (90%), Beskydský hotel Relax (82%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Rožnov pod Radhoštěm jsou podle cestovatelů tyto: Beskydský hotel Relax, Wellness hotel Energetic.