Last minute Caorle

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Omlouváme se, ale aktuálně tomuto filtru neodpovídají žádné zájezdy.

Last minute Caorle - moře blízko, snadno a krásně

Oblíbené letovisko Caorle se zhruba 12 tisíci obyvateli leží u jaderského pobřeží mezi řekami Livenza a Lemene v Itálii, přesněji v benátské provincii Venezia. Je vyhledávaným turistickým cílem pro své romantické centrum, bohaté možnosti zábavy i příjemné koupání v Jaderském moři. Vy teď s námi můžete vyrazit do Caorle last minute.

Ve starobylém srdci města Caorle stojí Dóm z jedenáctého století, od nějž se rozbíhá množství malých uliček vedoucích na roztomilá náměstíčka. Uvnitř historického chrámu s válcovitou zvonicí najdete Poslední večeři od Gregoria Lazzariniho a v přilehlém muzeu obrazy mistrů benátské školy ze čtrnáctého století.

Možnosti ubytování v Caorle jsou velmi široké: od skromných penzionů až po perfektně vybavené hotely. Z těch středně drahých doporučujeme tříhvězdičkovou residenci Nicesolo v Porto Santa Margherita, kde se nachází velká marina pro jachty. Dále nabízíme lastminutové zájezdy i do části Lido Altanea. V obou lokalitách jsou k dispozici krásné písečné pláže i spousta zábavních a nákupních zařízení.

Z Caorle můžete vyrazit na výlet lodí do 70 kilometrů vzdálených Benátek. Tak neváhejte a objednejte si krásnou dovolenou výhodně na poslední chvíli.