Last minute Neapol

Aktuální zájezdy Neapol Itálie na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Neapol (Itálie) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Neapol?

Last minute zájezdy Neapol jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Neapol nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Aktuální last minute

29. 6. (So) - 6. 7. 2024 (So)
Vlastní Bez stravy 8 dní Last minute
6. 7. (So) - 13. 7. 2024 (So)
Vlastní Bez stravy 8 dní Last minute
30. 6. (Ne) - 7. 7. 2024 (Ne)
Vlastní Bez stravy 8 dní Last minute
30. 6. (Ne) - 7. 7. 2024 (Ne)
Vlastní Bez stravy 8 dní Last minute
7. 7. (Ne) - 14. 7. 2024 (Ne)
Vlastní Bez stravy 8 dní Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Neapol v Itálii?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Itálie.

Kdy není vhodné čekat na last minute Neapol?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Itálie, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Neapol zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Neapol mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute NeapolFirst minute Neapol
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Neapol, které Vás nadchne


Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Neapol?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Neapol v Itálii dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Neapol a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Itálie za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Neapol objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Neapol?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Neapol (Itálie) od Invia.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Neapol?

Ceny začínají na 7 260 Kč, nejdražší zájezd stojí 34 138 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce pouze bez stravy.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Neapol doprava vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Neapol hotely: Apartmány Villaggio Le Palme (89%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Neapol jsou podle cestovatelů tyto: Apartmány Villaggio Le Palme.