Last minute Jamajka

Aktuální zájezdy na poslední chvíli na Jamajku s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy na Jamajku speciálně pro milovníky slev

Kam na Jamajku na poslední chvíli?


Co jsou last minute zájezdy na Jamajku?

Často se můžete setkat s názvy jako super last minute Jamajka a ultra last minute. Takto jsou označovány zájezdy s velmi brzkým termínem odjezdu do 24 hodin, či do týdne, s vysokou slevou, někdy o 50% a více. Cestovní kanceláře se je snaží na poslední chvíli doprodat. Často totiž mají nasmlouvané přepravní a ubytovací kapacity, které raději prodají se slevou, než aby je nechali propadnout.

Na Cestolino.cz vybíráme zlevněné zájezdy na Jamajku a označujeme jako "last minute" pokud mají termín odjezdu do 18 dnů.

Last minute letecky

26. 5. (Ne) - 3. 6. 2024 (Po)
Letecky z Prahy Plná penze 9 dní Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů na Jamajku?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je cena, tedy výše slevy, protože cestovní kanceláře se snaží kompletně vyprodat zarezervovanou kapacitu u partnerů - přeravní, ubytovací a podobně... A jak se termín dovolené na Jamajce blíží, cena se snižuje. Nejvýhodnější je tedy nakupovat jen pár dní před odjezdem. Ne vždy se však podaří vybrat lokalitu a ubytování podle všech představ, protože se nabídka vyprodá.

V kterých případech není vhodné čekat na last minute Jamajka?

Pro větší skupiny cestovatelů nemusí být dostatek volné kapacity. Nejvyšší slevy bývají pro pár posledních míst, větší skupina tak může mít problém se ubytovat v jednom hotelu.

Last minuteFirst minute
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůÚzký výběr destinací a ubytováníŠiroký výběr destinací a ubytování
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování na Jamajce, které Vás nadchne


Kdy je ideální čas na objednávku zájezdu na Jamajku?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy jste s cenou dovolené na Jamajce spokojeni.

Složitější odpověď

V první řadě je důležité určit si termín zájezdu, cílovou lokalitu na Jamajce a další požadavky (typ ubytování, dopravu, stravu)... Vhodné je vytipovat si několik míst a ubytování. A následně sledovat, jak se pohybují ceny pro dřívější termín. Například víte, že chcete odjet v sobotu za dva týdny. Začněte pravidelně sledovat, kdy se mění cena zájezdu pro sobotní termíny v následujícím týdnu. Například zjistíte, že nejnižší cena byla ve pátek dopoledne a dále se neměnila. Pokud máte pevné nervy, vydržíte do následujícího pátku a zájezd objednáte...

Toto je extrémní příklad, který samozřejmě nemusí vůbec vyjít, protože někdo jiný může koupit poslední místa před vámi. Dále je potřeba pamatovat i na dobu vyřízení objednávky, zpracování platby a čas odjezdu.

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy na Jamajku?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené na Jamajku od Invia.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů na Jamajku?

Ceny začínají na 64 540 Kč, nejdražší zájezd stojí 255 590 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce plná penze, ultra all inclusive.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je na Jamajku doprava letecky (z Prahy).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.