Nejlépe hodnocené hotely na Jamajce

Nastavené filtry:
Jamajka

Recenze hotelů na Jamajce - rum, pohoda, klídek a tabáček

Jamajské království si mnozí vybaví jenom díky Kokosům na sněhu a famóznímu Usainu Boltovi. Rodiště Boba Marleyho, krále reggae, ukrývá také rozsáhlé přírodní bohatství, nádherné pláže a řadu památek na dlouhou koloniální minulost. Prozkoumejte ostrov Jamajka na vlastní kůži!

Odhalíte tajemství národního parku Blue a John Crow Mountains, metropoli Kingstons s botanickou zahradou, deštný prales Cockpit Country či výhledy na azurový Karibik. Uvolněnou atmosféru dotvářejí skáčkové rytmy, četné kaktusy a rastafariáni s dredami na hlavách.

K turisticky nejvyhledávanějším oblastem se řadí Montego Bay na severozápadě, prázdninový ráj s hotely jako Royal Decameron Beach a Sunset Beach Resort. Hodně populární je i romantický Negril na dohled korálových útesů.

Doporučujeme také podívat se na recenze hotelů, vytvořené přímo našimi uživateli. O kvalitě a možnostech ubytovacích zařízení vypovídají více než objektivně.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy na Jamajku?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené na Jamajku od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů na Jamajku?

Ceny začínají na 41 090 Kč (ClubHotel Riu Ocho Rios).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí na Jamajce hotely: Samsara Cliff Resort (99%), Hedonism II (94%), Holiday Inn SunSpree Resort Montego Bay (91%), Holiday Inn Resort Montego Bay (90%), Charela Inn (90%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?