Last minute Akaba

Aktuální zájezdy Akaba Jordánsko na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Akaba (Jordánsko) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Akaba?

Last minute zájezdy Akaba jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Akaba nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Last minute letecky

3. 10. (Út) - 10. 10. 2023 (Út)
Letecky Snídaně 8 dní Last minute
3. 10. (Út) - 10. 10. 2023 (Út)
Letecky Polopenze 8 dní Last minute
8. 10. (Ne) - 24. 10. 2023 (Út)
Letecky Snídaně 17 dní Last minute
10. 10. (Út) - 17. 10. 2023 (Út)
Letecky Polopenze 8 dní Last minute
10. 10. (Út) - 17. 10. 2023 (Út)
Letecky Plná penze 8 dní Last minute
3. 10. (Út) - 19. 10. 2023 (Čt)
Letecky Snídaně 17 dní Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Akaba v Jordánsku?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Jordánska.

Kdy není vhodné čekat na last minute Akaba?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Jordánska, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Akaba zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Akaba mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute AkabaFirst minute Akaba
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Akaba, které Vás nadchne


Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Akaba?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Akaba v Jordánsku dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Akaba a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Jordánska za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Akaba objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Akaba?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Akaba (Jordánsko) od TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Akaba?

Ceny začínají na 26 737 Kč, nejdražší zájezd stojí 77 510 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce plná penze, polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Akaba doprava letecky.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva last minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Akaba hotely: Kempinski Hotel Aqaba Red Sea (89%), Moevenpick Resort & Residences Aqaba (85%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Akaba jsou podle cestovatelů tyto: Kempinski Hotel Aqaba Red Sea, Moevenpick Resort & Residences Aqaba.