City Tower Hotel Aqaba

100% Vynikající na základě 1 recenze
City Tower Hotel Aqaba

Hotel City Tower Hotel Aqaba se nalézá v lokalitě Akaba v Jordánsku.

Celkově klienti ohodnotili hotel na 100 % na základě 1 recenze. Návštěvníci si ubytování oblíbili především pro cenu ubytování, jídlo, kvalitu pokoje, služby, pořádek a úklid. A doporučují toto ubytování pro páry, přátele, jednotlivce, seniory, vyznavače klidu, milovníky nočního života, osoby se sníženou schopností pohybu, pracovní cesty.


Kdo prodává zájezdy do City Tower Hotel Aqaba? Prohlédněte si nabídky

Aktuální nabídky zájezdů

Je nám líto, aktuálně na Cestolino.cz nejsou pro hotel City Tower Hotel Aqaba k dispozici žádné nabídky ubytování. Uložte si tuto adresu a zkuste se přijít podívat jindy...


Recenze hotelu City Tower Hotel Aqaba

Přidat recenzi

City Tower Hotel Aqaba 1. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Akaba z 25 hotelů.

Recenze

Nejpřínosnější hodnocení

Klient doporučuje

Skvělá dovolená, plná zážitků , milých, vstřícných lidiček a úžasného šnorchlování

Skvělá dovolená, plná zážitků , milých, vstřícných lidiček a úžasného šnorchlování

100%Vynikající

2 roky starý hotel na okraji města (směrem k jižním plážím) - a současně na dosah dění. Ačkoliv stojí u silnice, je tu klid, ani provoz nijak neruší. Není balkon, není kde sušit plavky. Téměř všechny pokoje mají přímý výhled na nádherný aqabský záliv.

Bazén pouze vnitřní a malinký, pláž sice přes silnici, ale úzká a zaplněná posezením pro místní - tudíž plná odpadků, bez sprch a WC. Lze ale využít bus zdarma, který vás ( 2x dopoledne) odveze na jižní pláž Berenice, která poskytuje vše, včetně osušek, ale je zpoplatněná. ( 10 jord.Dinárů na osobu)

Strava a služby vynikající, na všem se s nimi dá domluvit, jsou ochotní. Úklid denně, výměna ručníků také. Na pokoji lednice, denně doplněná vodou, někdy plechovkami limonád. Vysoušeč vlasů, sprchový kout. Pozor na zásuvky, u některých je třeba adaptér.

Zatím zde nelze objednat auto přes agenturu (český Firotour), ani přes hotel. Jezdí zde ale taxíky i na velké vzdálenosti, za rozumnou cenu. ( např. PETRA, MRTVÉ MOŘE, WÁDÍ RUM...) Do Wádí jezdí dokonce i autobus.

Na jižních plážích bezkonkurenční šnorchlování, dá se tu vidět i potopený tank, či letadlo. Sídlí tu potápěčský klub DARNA s perfektním šéfem, který rád doprovodí zájemce k nejkrásnějším korálům.

Voda průzračná, u vstupu kameny, sem tam korál.

Celkově úžasný pobyt v červnu již horkém podnebí (41 - 43 °C ve stínu), skvělé zážitky z cest po památkách, parádní šnorchlování a opravdu moc milí obyvatelé. Absolutní bezpečnost, přestože jde o blízký východ a "zajímavé" sousedy.........

Mohu doporučit! :)

Termín dovolené s přáteli: červen 2019

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (1)/NeNe (0)

Fotogalerie hotelu City Tower Hotel Aqaba

City Tower Hotel Aqaba
City Tower Hotel Aqaba
City Tower Hotel Aqaba
City Tower Hotel Aqaba
City Tower Hotel Aqaba
City Tower Hotel Aqaba
City Tower Hotel Aqaba
City Tower Hotel Aqaba

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Akaba poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? A jaká je vlastně dovolená v Jordánsku? Podívejte se na naše tipy...


Zájezdy a ubytování do hotelu City Tower Hotel Aqaba nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí


Často kladené otázky City Tower Hotel Aqaba

Kde se City Tower Hotel Aqaba nachází?

Hotel se nachází v Jordánsku v lokalitě Akaba.

Jak hodnotí hotel City Tower Hotel Aqaba klienti?

Hodnocení hotelů je 100 % na základě 1 recenze - přečíst recenze.