Last minute Praia de Chaves

Aktuální zájezdy Praia de Chaves Kapverdské ostrovy na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Praia de Chaves (Kapverdské ostrovy) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Praia de Chaves?

Last minute zájezdy Praia de Chaves jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Praia de Chaves nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Last minute letecky

8. 12. (Pá) - 16. 12. 2023 (So)
Letecky z Prahy All inclusive 9 dní (7 nocí) Last minute
8. 12. (Pá) - 16. 12. 2023 (So)
Letecky z Prahy All inclusive 9 dní Last minute
8. 12. (Pá) - 16. 12. 2023 (So)
Letecky z Prahy All inclusive 9 dní Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Praia de Chaves na Kapverdských ostrovech?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem na Kapverdské ostrovy.

Kdy není vhodné čekat na last minute Praia de Chaves?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute na Kapverdské ostrovy, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Praia de Chaves zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Praia de Chaves mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute Praia de ChavesFirst minute Praia de Chaves
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Praia de Chaves, které Vás nadchne

Riu KaramboaLokalitaKapverdské ostrovy, Praia de ChavesRiu Karamboa - Kapverdské ostrovy, Praia de Chaves
85%
od 28 630 Kč
Zobrazit
Iberostar Club Boa VistaLokalitaKapverdské ostrovy, Praia de ChavesIberostar Club Boa Vista - Kapverdské ostrovy, Praia de Chaves
81%
Royal Decameron Boa VistaLokalitaKapverdské ostrovy, Praia de ChavesRoyal Decameron Boa Vista - Kapverdské ostrovy, Praia de Chaves
82%

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Praia de Chaves?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Praia de Chaves na Kapverdských ostrovech dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Praia de Chaves a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou na Kapverdské ostrovy za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Praia de Chaves objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Praia de Chaves?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Praia de Chaves (Kapverdské ostrovy) od Dovolená.cz, Fischer.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Praia de Chaves?

Ceny začínají na 35 439 Kč, nejdražší zájezd stojí 47 320 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce pouze all inclusive.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Praia de Chaves doprava letecky (z Prahy).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Praia de Chaves hotely: Riu Karamboa (85%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Praia de Chaves jsou podle cestovatelů tyto: Riu Karamboa.