Last minute Balaclava

Aktuální zájezdy Balaclava Mauricius na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Balaclava (Mauricius) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Balaclava?

Last minute zájezdy Balaclava jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Balaclava nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Last minute letecky

19. 6. (St) - 26. 6. 2024 (St)
Letecky z Vídně Polopenze 8 dní Last minute
24. 6. (Po) - 1. 7. 2024 (Po)
Letecky z Vídně Polopenze 8 dní Last minute
24. 6. (Po) - 1. 7. 2024 (Po)
Letecky z Vídně Polopenze 8 dní Last minute
19. 6. (St) - 26. 6. 2024 (St)
Letecky z Vídně Polopenze 8 dní Last minute
24. 6. (Po) - 1. 7. 2024 (Po)
Letecky z Vídně Polopenze 8 dní Last minute
22. 6. (So) - 30. 6. 2024 (Ne)
Letecky Polopenze 9 dní (8 nocí) Last minute
23. 6. (Ne) - 1. 7. 2024 (Po)
Letecky Polopenze 9 dní (8 nocí) Last minute
23. 6. (Ne) - 4. 7. 2024 (Čt)
Letecky Polopenze 12 dní (11 nocí) Last minute
16. 6. (Ne) - 24. 6. 2024 (Po)
Letecky z Vídně Polopenze 9 dní Last minute
22. 6. (So) - 30. 6. 2024 (Ne)
Letecky Polopenze 9 dní (8 nocí) Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Balaclava na Mauriciu?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem na Mauricius.

Kdy není vhodné čekat na last minute Balaclava?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute na Mauricius, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Balaclava zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Balaclava mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute BalaclavaFirst minute Balaclava
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Balaclava, které Vás nadchne


Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Balaclava?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Balaclava na Mauriciu dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Balaclava a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou na Mauricius za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Balaclava objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Balaclava?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Balaclava (Mauricius) od Čedok, Dovolená.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Balaclava?

Ceny začínají na 30 935 Kč, nejdražší zájezd stojí 66 829 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce pouze polopenze.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Balaclava doprava letecky (z Prahy, z Vídně).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Balaclava hotely: The Westin Turtle Bay Resort & Spa (73%), Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort (20%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Balaclava jsou podle cestovatelů tyto: The Westin Turtle Bay Resort & Spa, Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort.