Last minute Gdaňsk

Aktuální zájezdy Gdaňsk Polsko na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Gdaňsk (Polsko) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Gdaňsk?

Last minute zájezdy Gdaňsk jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Gdaňsk nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Aktuální last minute

3. 5. (Pá) - 6. 5. 2024 (Po)
Autobusem z Ostravy, z Nového Jičína, z Hranic na Moravě, z Olomouce, z Vyškova, z Prostějova, z Frýdku-Místku, z Brna, z Lipníku nad Bečvou, z Rousínova, z Liberce, z Prahy, z Benátek nad Jizerou, z Turnova, z Mladé Boleslavy, ze Staré Boleslavy Snídaně 4 dny (1 noc) Last minute
5. 5. (Ne) - 8. 5. 2024 (St)
Vlastní Snídaně 4 dny (3 noci) Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Gdaňsk v Polsku?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Polska.

Kdy není vhodné čekat na last minute Gdaňsk?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Polska, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Gdaňsk zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Gdaňsk mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute GdaňskFirst minute Gdaňsk
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Gdaňsk, které Vás nadchne

Hotel OrleLokalitaPolsko, GdaňskHotel Orle - Polsko, Gdaňsk
Hotel Number OneLokalitaPolsko, GdaňskHotel Number One - Polsko, Gdaňsk

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Gdaňsk?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Gdaňsk v Polsku dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Gdaňsk a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Polska za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Gdaňsk objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Gdaňsk?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Gdaňsk (Polsko) od CK České kormidlo, Čedok.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Gdaňsk?

Ceny začínají na 4 099 Kč, nejdražší zájezd stojí 9 049 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce pouze snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici jsou do oblasti Gdaňsk tyto typy dopravy autobusem, vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.