Dovolená Analipsi - Řecko 2019

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
6673100
Stella Palace Hotel
4. 5. (So) - 12. 5. 2019 (Ne)
TravelPortál.cz: Hotelový komplex Stella Palace
-19%
právě zlevněno
9 dní
Letecky
All inclusive
19. 5. (Ne) - 26. 5. 2019 (Ne)
CK Alexandria: Stella Palace Resort & SPA
8 dní
Letecky
Brno, Ostrava, Pardubice, Praha
All inclusive
26. 5. (Ne) - 2. 6. 2019 (Ne)
CK Alexandria: Stella Palace Resort & SPA
8 dní
Letecky
Brno, Ostrava, Pardubice, Praha
All inclusive
11112790.00CZK

Kréta Analipsi

Letovisko Analipsi se nachází na ostrově Kréta. Tato oblíbená destinace leží na severu ostrova asi 20 kilometrů od hlavního města Heraklion a 5 kilometrů od vodního parku Star Beach Water Park. Analipsi je součástí 6 kilometrů dlouhého pásu turistických destinací, která se navzájem prolínají.

Díky zmiňovanému aquaparku a pozvolnému vstupu do moře je středisko vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak ale i pro méně zdatné plavce. Čisté moře s překrásnými písečnými plážemi jsou ideální pro dětské hrátky, vodní sporty a odpočívání. Pokud však raději dáváte přednost přírodě a historii, pak i po této stránce je Analipsi ideálním místem pro trávení dovolené. Vydat se můžete například na náhorní plošinu Lasithi, která je proslavená stovkami starých větrných mlýnů a jeskyněmi. Archeologické muzeum si zas můžete prohlédnout v metropoli Heraklion a za navštívení zaručeně stojí také nedaleké městečko Agios Nikolaos.

Nejjednodušším cestováním z letoviska Analipsi do všech koutů ostrova je autobusem, který pravidelně jezdí například do hlavního města. Pro vzdálenější místa, si pak můžete pronajmout automobil či motocykl.