Dovolená Analipsi - Řecko 2018/2019

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
383100
Stella Island Luxury Resort & Spa
5. 5. (Ne) - 19. 5. 2019 (Ne)
Invia.cz: Stella Island Luxury Resort & Spa
15 dní
Letecky
Praha
Polopenze
12. 5. (Ne) - 19. 5. 2019 (Ne)
Invia.cz: Stella Island Luxury Resort & Spa
8 dní
Letecky
Praha
All inclusive
19. 5. (Ne) - 26. 5. 2019 (Ne)
Invia.cz: Stella Island Luxury Resort & Spa
8 dní
Letecky
All inclusive
1119590.00CZK

Kréta Analipsi

Letovisko Analipsi se nachází na ostrově Kréta. Tato oblíbená destinace leží na severu ostrova asi 20 kilometrů od hlavního města Heraklion a 5 kilometrů od vodního parku Star Beach Water Park. Analipsi je součástí 6 kilometrů dlouhého pásu turistických destinací, která se navzájem prolínají.

Díky zmiňovanému aquaparku a pozvolnému vstupu do moře je středisko vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak ale i pro méně zdatné plavce. Čisté moře s překrásnými písečnými plážemi jsou ideální pro dětské hrátky, vodní sporty a odpočívání. Pokud však raději dáváte přednost přírodě a historii, pak i po této stránce je Analipsi ideálním místem pro trávení dovolené. Vydat se můžete například na náhorní plošinu Lasithi, která je proslavená stovkami starých větrných mlýnů a jeskyněmi. Archeologické muzeum si zas můžete prohlédnout v metropoli Heraklion a za navštívení zaručeně stojí také nedaleké městečko Agios Nikolaos.

Nejjednodušším cestováním z letoviska Analipsi do všech koutů ostrova je autobusem, který pravidelně jezdí například do hlavního města. Pro vzdálenější místa, si pak můžete pronajmout automobil či motocykl.