Dovolená Argassi - Řecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
1475100
Hotel Castello Beach
16. 7. (Út) - 23. 7. 2019 (Út)
Invia.cz: Studia Castello
first minute
8 dní
Letecky
Praha, Brno, Ostrava
Bez stravy
19. 7. (Pá) - 2. 8. 2019 (Pá)
Invia.cz: Studia Castello
first minute
15 dní
Letecky
Bez stravy
27. 9. (Pá) - 4. 10. 2019 (Pá)
TravelPortál.cz: Studia Castello
-4%
právě zlevněno
8 dní
Letecky
Bez stravy
310454.00CZK

Zakynthos Argassi

Letovisko Argassi patří k nejoblíbenějším letoviskům řeckého ostrova Zakynthos. Argassi se nachází na východním pobřeží ostrova a od hlavního ostrovního města Zakynthos je letovisko vzdáleno pouhé čtyři kilometry. Břehy s romantickými lagunami a skalnatými zátokami omývá Jónské moře.

Pláže u Argassi jsou tvořeny zlatavým pískem, který postupně přechází do tyrkysového moře. Rovinaté krajině dominuje 700 metrů vysoká hora Skopos, ze které se nabízí jedinečný výhled do širokého okolí. Hora Skopos je vyhledávaným cílem turistických výšlapů, při kterých se v plné kráse odhalí zelená zákoutí s pestrobarevnými květy.

Argassi poskytuje příjemně strávenou letní dovolenou s veškerým dostupným komfortem. Ubytovat se lze v luxusních hotelech, bungalovech nebo rodinných vilách. Zdejší pláže nepatří mezi největší, ale na nedostatek místa si stěžovat nebudete. K dispozici jsou lehátka, slunečníky, plážové sprchy a velké množství vodních aktivit, jakými jsou potápění, vodní lyžování nebo vodní skútry a šlapadla. Pro zpestření dovolené se vydejte na zapůjčeném skútru poznat krásy okolí. Za vidění stojí římský kamenný most, středověké kláštery a skryté romantické pláže.