Dovolená Georgioupolis - Řecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Řecko
Georgioupolis
Anemos Luxury Grand Resort

Anemos Luxury Grand Resort

95% Vynikající
7 recenzí7950100
Polopenze 15 dní
Letecky z Prahy

Kréta - Georgioupolis

Malebné letovisko Georgioupolis patří mezi perly Kréty. Za městem naleznete sladkovodní nádrž, která je obklopena nádhernou přírodou. Georgioupolis se rozprostírá jen pár kilometrů od vyhlášeného letoviska Rethimno.

Pokud se budete chtít projít, určitě musíte navštívit sladkovodní jezero Koumas nebo Bílé hory s největším evropským kaňonem. Jestliže ale raději trávíte dovolenou odpočinkem, tak i pro vás je toto místo jako stvořené. Letovisko je totiž známé svou nádhernou devítikilometrovou pláží, která je vhodným místem pro zábavu i odpočinek.

Jelikož si zde Řekové zakládají na turistickém ruchu, dostane se vám zde opravdu všeho. Nechybí plno půjčoven aut či vodní zábavy, z podniků jsou to například taverny, kafeterie, nebo podniky s nejrůznějšími atrakcemi. Po vydatné večeři se můžete projít po krásných promenádách nebo po proslavené staré příjezdové cestě, která je ozvláštněna tím, že je osázena eukalypty. Toto místo je určeno všem, kdo si chtějí naplno užít svůj zájezd.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Georgioupolis?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Georgioupolis (Řecko) od Dovolená.cz, FIRO-tour, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Georgioupolis?

Ceny začínají na 8 167 Kč, nejdražší zájezd stojí 108 206 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici jsou do oblasti Georgioupolis tyto typy dopravy autobusem, letecky (z Bratislavy, z Brna, z Katovic, z Košic, z Krakova, z Ostravy, z Prahy, z Wroclavi).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Georgioupolis hotely: Anemos Luxury Grand Resort (100%), Mare Monte Beach Hotel (95%), Kournas Village (95%), Vantaris Palace (87%), Vantaris Garden (85%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Georgioupolis jsou podle cestovatelů tyto: Fereniki Resort & Spa, Vantaris Palace, Happy Days Hotel, Mythos Palace, Georgioupolis Resort Hotel.