Dovolená Hersonissos - Řecko 2019

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
3868100
Marietta Apartments
23. 5. (Čt) - 30. 5. 2019 (Čt)
Invia.cz: Hotel Marietta - Dotované Pobyty 50+
senior 55+
8 dní
Letecky
All inclusive
30. 5. (Čt) - 6. 6. 2019 (Čt)
Invia.cz: Hotel Marietta - Dotované Pobyty 50+
senior 55+
8 dní
Letecky
All inclusive
6. 6. (Čt) - 13. 6. 2019 (Čt)
Invia.cz: Hotel Marietta - Dotované Pobyty 50+
senior 55+
8 dní
Letecky
All inclusive
1713490.00CZK

Kréta - Hersonissos

Letovisko Hersonissos patří k nejstarším na řeckém ostrově Kréta. Dnes je součástí turistického komplexu spolu se Stalida - Stalis a Malia. V Hersonissos se nachází zábavný park StarBeach WaterPark, kde si užijí malí i velcí. Nespočet vodních sportů, bunge jumping a mnoho dalšího čeká na všechny návštěvníky parku.

Toužíte-li více po poznání historie než po zábavě, pak v Hersonissos stojí za navštěvnní muzeum v přírodě neboli skanzen tradičního lidového umění architektury Lychnostatis a náměstí střediska, kde se nachází zbytky římské kašny z 3. století s krásnou mozaikou. Dovolená v Hersonissos však není jen o zábavě a historii, na své si zde přijdou i obdivovatelé přírody. Krásné dlouhé písčité pláže, které přímo vybízí k odpočinku, nádherné moře, přírodní scenérie, pohoří Selena a známá náhorní plošina Lasithi, to vše a mnohem více uvidíte v Hersonissos a jeho okolí.

Letovisko svým turistům nabízí i bohatý noční život, nespočet menších a větších obchůdků, taveren, barů a zábavních podniků. A pokud by pro vás Hersonissos přeci jen nebylo dost dobré, pak můžete využít jeden z místních zájezdů a zajet se podívat do hlavního města Heraklion.