Dovolená Karlovasi - Řecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
180100
Hotel Erato
4. 6. (Út) - 14. 6. 2019 (Pá)
Invia.cz: Hotel Erato
-17%
právě zlevněno
last minute
11 dní
Letecky
All inclusive
4. 6. (Út) - 11. 6. 2019 (Út)
Invia.cz: Hotel Erato
-23%
právě zlevněno
last minute
8 dní
Letecky
All inclusive
4. 6. (Út) - 11. 6. 2019 (Út)
Dovolená.cz: Hotel Erato
-24%
výhodné
8 dní
Letecky
Snídaně
988790.00CZK

Samos Karlovassi

Přístavní město Karlovassi je jedním z největších a nejoblíbenějších letovisek řeckého ostrova Samos. Město se nachází na severozápadním pobřeží. Místo je bohaté na historické i kulturní památky, neboť v minulosti bylo nejdůležitějším ostrovním sídlem. Proto se i nyní Karlovassi řadí mezi živější letoviska, kde o zábavu není nikdy nouze.

Pobřeží u Karlovassi je lemováno písčitými i oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Voda je zde nádherně průzračná a má jedinečnou azurovou barvu. Samozřejmostí je pestrá nabídka vodních sportů a plážových aktivit. Večery pro změnu patří romantickým procházkám po pláži a návštěvě místních taveren, ve kterých ochutnáte regionální speciality z mořských plodů, oliv a sýrů. Večerní stolování je často doprovázeno živou hudbou s tradičním řeckým repertoárem.

Celá oblast okolo romantického Karlovassi je obklopena zelenými kopci, které přímo vybízí k výletům do blízkého okolí. Pěšky lze dojít okolo vinic až k místnímu vodopádu. Za vzdálenějšími místy se snadno dostanete půjčeným skútrem nebo autobusovou linkou, která jezdí po celém ostrově. Na ostrově jsou pozůstatky největšího řeckého chrámu Héraion a zřícenina antické pevnosti Pythagoreion.