Dovolená Kerveli - Řecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Samos Kerveli

Letovisko Kerveli leží v nejvýchodněji položené zátoce řeckého ostrova Samos. Malé rybářské městečko je obklopeno nádherně zelenými kopci, které doplňují písčité pláže omývané azurovým mořem. Místem vládne příjemná a přátelská pohoda, která je jako stvořená pro letní dovolené.

Bílé písčité pláže disponují množstvím vodních atrakcí, a jelikož nejsou přeplněné, jsou vhodné pro dětské hry. V okolí pláží je postaveno několik hotelových komplexů, ale i malé bungalovy a soukromé vily k pronájmu. Skvělé uvolnění poskytují taverny lemující pláž, ve kterých si vychutnáte místní víno a kulinářské speciality. Večerní romantiku zažijete při procházce po klidné pláži za svitu hvězd a zvuků šumějícího moře. Noční život v Kerveli je spíše poklidný. V místních tavernách večery zpestřuje živá hudba. Kdo by hledal větší koncentraci nočních klubů a diskoték, může autobusem vyrazit do pár kilometrů vzdáleného hlavního města Samos.

Blízké okolí vybízí k nenáročným procházkám. Z okolních kopců se naskýtá jedinečný pohled na Kerveli, který je jako vystřižený z malebných pohlednic. Tradiční bílé domečky s kostelní věží kontrastují s odlesky od moře a pohupujícími se malými loďkami.