Dovolená Kokkari - Řecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
250100
Apartmán Green Hill
6. 6. (Čt) - 11. 6. 2019 (Út)
Invia.cz: Aparthotel Green Hill
last minute
6 dní
Letecky
Bez stravy
7. 6. (Pá) - 18. 6. 2019 (Út)
Invia.cz: Aparthotel Green Hill
last minute
12 dní
Letecky
Bez stravy
7. 6. (Pá) - 14. 6. 2019 (Pá)
Invia.cz: Aparthotel Green Hill
-33%
právě zlevněno
last minute
8 dní
Letecky
Bez stravy
688490.00CZK

Samos Kokkari

Město Kokkari je vyhlášeným turistickým letoviskem nacházejícím se na severním pobřeží ostrova Samos. Kokkari je ideálním místem pro všechny typy turistů, od mladých párů až po rodiny s dětmi i seniory. V letovisku se nachází několik nádherných oblázkových a písčitých pláží, které jsou lemovány piniemi a olivovníky. Vstup do azurového moře je velmi pozvolný, proto je pobřeží vhodné i pro menší děti a méně zdatné plavce.

Na plážích je možnost pronájmů lehátek, slunečníků a velké množství vodních aktivit, jakými jsou potápění, vodní skútry, šlapadla nebo vodní lyžování. Dovolená v Kokkari je skvělá pro relaxaci i poznání odlišné kultury. Zdejší uličky jsou lemované obchůdky a stánky se suvenýry, šperky, sladkostmi a dalšími pochoutkami. V Kokkari si na své přijdou všichni milovníci dobrého jídla. Místní taverny nabízejí celou řadu lokálních specialit. 

Za výlety doporučujeme vyrazit do blízkého hlavního města Samos, které je protkáno romantickými uličkami s kavárnami. V městě je krásný přístav, velký trh a archeologické muzeum. Nevšední pohled na vesnický život nabízí také výlet do vnitrozemí, které je poseto malými zemědělskými vesničkami.