Dovolená Kokkari - Řecko 2018/2019

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Samos Kokkari

Město Kokkari je vyhlášeným turistickým letoviskem nacházejícím se na severním pobřeží ostrova Samos. Kokkari je ideálním místem pro všechny typy turistů, od mladých párů až po rodiny s dětmi i seniory. V letovisku se nachází několik nádherných oblázkových a písčitých pláží, které jsou lemovány piniemi a olivovníky. Vstup do azurového moře je velmi pozvolný, proto je pobřeží vhodné i pro menší děti a méně zdatné plavce.

Na plážích je možnost pronájmů lehátek, slunečníků a velké množství vodních aktivit, jakými jsou potápění, vodní skútry, šlapadla nebo vodní lyžování. Dovolená v Kokkari je skvělá pro relaxaci i poznání odlišné kultury. Zdejší uličky jsou lemované obchůdky a stánky se suvenýry, šperky, sladkostmi a dalšími pochoutkami. V Kokkari si na své přijdou všichni milovníci dobrého jídla. Místní taverny nabízejí celou řadu lokálních specialit. 

Za výlety doporučujeme vyrazit do blízkého hlavního města Samos, které je protkáno romantickými uličkami s kavárnami. V městě je krásný přístav, velký trh a archeologické muzeum. Nevšední pohled na vesnický život nabízí také výlet do vnitrozemí, které je poseto malými zemědělskými vesničkami.