Dovolená Sidari - Řecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
Summertime Hotel Apartments
28. 8. (St) - 4. 9. 2019 (St)
TravelPortál.cz: Summertime Hotel Apartments
-17%
právě zlevněno
8 dní
Letecky
All inclusive

Korfu Sidari

Letovisko Sidari je považováno za nejkrásnější turistické středisko na ostrově Korfu. Zároveň je však také největším, a tak tu o zábavu rozhodně není nouze. Sidari byla původně pouze rybářskou vesnicí, dnes je ale místem krásné přírody a rušného nočního života. Letovisko se nachází na severu řeckého ostrova Korfu.

Na své si v tomto letním středisku přijdou všichni milovníci sportu. Ať už dáváte přednost vodnímu lyžování, wakeboardu, parasailingu či jiným vodním sportů, vše je na dovolené v Sidari možné. Moře přímo vybízí k potápění a prozkoumávání podmořského světa. Překrásné písčité pláže slouží pro odpočinek a relax, po kterém můžete v centru nakoupit suvenýry, čerstvou zeleninu a ovoce nebo si posedět na dobrém jídle a pití v místních restauracích, kavárnách a cukrárnách. Večer pak lze zajít na diskotéky a do barů, kde začíná pravý noční život po Řecku. 

V Sadiri je vám k dispozici také směnárna, bankomat, lékařské středisko, lékárny a nechybí ani půjčovna aut a motocyklů. Poznávat krásy dalších měst ostrova Korfu, můžete autobusem. Ten z tohoto severního letoviska jezdí směrem do hlavního města Kerkyry několikrát za den.