Dovolená Makryammos - Řecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Thassos - Makryammos

Makryammos je vyhledávanou pláží a oblíbeným turistickým centrem nacházejícím se na severním pobřeží ostrova Thassos. V těsném sousedství přibližně 3 kilometrů se nachází hlavní ostrovní město Thassos - Limenas. Místo nabízí jedinečnou možnost pro komfortně strávenou letní dovolenou s celou řadou doprovodných služeb a aktivit.

Místní písčitá pláž byla oceněná modrou vlajkou pro svou výbornou kvalitu a vysokou úroveň poskytovaných služeb a atrakcí. Azurově průzračné moře v kombinaci s bělostnou pláží a kopcovitými panoramaty dělá z Makryammosu nejmalebnější lokalitu na ostrově Thassos. Břehy pozvolna klesají do moře a ještě po několika metrech je voda poměrně plytká, proto je vhodná pro děti a jejich vodní dovádění.

Letovisko Makryammos disponuje ubytováním v luxusních hotelech s veškerými službami i levnějšími alternativami v podobě ubytování v bungalovech nebo soukromých apartmánech. Ve volném čase se nabízí výšlap po blízkých okolních kopcích s olivovými háji nebo návštěva některé z romantických zátok. Pro rychlou přepravu za krásami ostrova je v Makryammosu půjčovna kol i skútrů. K výletu je vhodné také hlavního město ostrova Limenas, kde je k vidění mnoho historických staveb.