Cestolino.cz Dovolená Řecko Olympská riviéra

Dovolená Olympská riviéra - Řecko 2018

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
2100100
Apartmány Fany
23. 5. (St) - 4. 6. 2018 (Po)
Invia.cz: Apartmánový Dům Fany
-24%
výhodné
13 dní
Autobusem
Bez stravy
23. 5. (St) - 15. 6. 2018 (Pá)
Invia.cz: Apartmánový Dům Fany
24 dní
Kombinovaná
Bez stravy
2. 6. (So) - 14. 6. 2018 (Čt)
Invia.cz: Apartmánový Dům Fany
-25%
výhodné
13 dní
Autobusem
Bez stravy
233999.00CZK

Řecko - Olympská riviera

Olympská riviéra je okouzlující krajinou mytických bájí. Nachází se přímo pod nejvyšší horou řeckých bohů Olymp. Olympská riviéra je výjimečná svými kouzelnými plážemi a překrásnou přírodou dominující právě mohutné pohoří. Letovisko leží při pobřeží Egejského moře na území Řecka.

Bělostné pláže a azurově modré moře vám zpříjemní celý pobyt na Olympské riviéře. Nebudete-li však chtít svou dovolenou trávit pouze na plážích a u moře, pak Olympská riviéra nabízí mnoho míst, kam zavítat. Jedním z nich je například Litochoro, původně lázeňské městečko, nebo Neos Panteleimonas. Tato horská vesnička vás okouzlí na první pohled. Do hor se můžete vydat i na kole a prozkoumat například krápníkovou jeskyni Spilia, hrad Platamon nebo se jen tak pokochat neodolatelnou přírodou v horách.

Chcete-li ovšem zavítat na místo, které ve vás zanechá opravdu nezapomenutelný zážitek, pak navštivte místo zvané Kalambaka. Tam uvidíte klášter postavený na masivní skále Meteora, což v překladu znamená „visící ve vzduchu". A opravdu vám to tak bude připadat. Pro své výlety můžete využít buď pronájem automobilu, nebo se přidat na jeden z mnoha fakultativních zájezdů.