Dovolená Rachoni - Řecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Řecko - Rachoni

Městečko Rachoni je právem připodobňováno k ráji na zemi, kdo by také odolal panenské přírodě a nerušenému klidu daleko od civilizace. Letovisko je výjimečné bělozlatými plážemi, azurovým mořem a k tomu nechybí ani krása v podobě mnoha zelených kopců a olivových hájí. Rachoni patří ke klidnějším turistickým destinacím, a tak z této dovolené budete odjíždět opravdu odpočatí a nabití novou energií.

Přes den můžete čas trávit na pobřeží, kde vás nadchne nejen nádherně čisté moře, ale také dostatek sportovního vyžití. A to ať už raději dáváte přednost vodním sportům nebo spíše upřednostňujete aktivity, jako je tenis, plážový volejbal či jízda na koni. Na plážích si nenechte ujít také místní taverny, ve kterých to řeckou atmosférou jenom dýchá. Večery jsou v Rachoni klidnějšího rázu, a tak o romantické procházky a posezení na dobrém jídle a pití u příjemné hudby není nouze.

Na výlety se můžete vydat do blízkého okolí. Turisticky oblíbené jsou vycházky do přírody nebo podél pobřeží. Jste-li milovníky historie, pak je vhodné pronajmout si automobil, motocykl nebo využít hromadnou dopravu v podobě trajektů a lodí, a vydat se například do letovisek Thassos, Potos či Limenaria.