Dovolená Votsalakia - Řecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Řecko
Votsalakia

Samos - Votsalakia

Votsalakia je malebným městečkem nacházejícím se na jihovýchodním pobřeží ostrova Samos. Nad městem se vypíná majestátná hora Mount Kerkis s výškou 1 400 m. n. m. Votsalakia, která je z větší části položena ve svahu je velmi poklidným místem s příjemnou atmosférou. Stejně klidné jsou i zdejší písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou vhodné pro dětské hry a koupání. Na plážích jsou k zapůjčení slunečníky i lehátka.

V letovisku Votsalakia naleznete veškeré potřebné služby a obchody, včetně bankomatů. Místní speciality si vychutnáte ve zdejších restauracích a tavernách. Noční život není rušen diskotékami ani nočními kluby, proto je dovolená ve Votsalakii vhodná hlavně pro rodiny s dětmi nebo pro aktivní osoby, které milují pohyb.

Okolí Votsalakie je totiž jako stvořené k turistickým výšlapům například ke starobylému klášteru, který je ukryt v nedalekých kopcích. Od kláštera se pak naskýtá jedinečný výhled na okolní krajinu a širé moře. Aktivní sportovci si můžou zkusit výšlap přímo na Mount Kerkis. Túru však za žádných okolností nepodceňujte, vezměte si pevnou obuv, dostatek tekutin a mobilní telefon s číslem na recepci.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Votsalakia?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Votsalakia (Řecko) od Dovolená.cz, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Votsalakia?

Ceny začínají na 10 890 Kč, nejdražší zájezd stojí 31 990 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, bez stravy, polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Votsalakia doprava letecky (z Prahy).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Votsalakia hotely: Kampos Village Resort (86%), Hotel Sofia (83%), Hotel Stella Aparmtents (83%), Magda Apartments (80%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Votsalakia jsou podle cestovatelů tyto: Kampos Village Resort, Magda Apartments, Hotel Sofia, Hotel Stella Aparmtents.