Dovolená Votsalakia - Řecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Samos - Votsalakia

Votsalakia je malebným městečkem nacházejícím se na jihovýchodním pobřeží ostrova Samos. Nad městem se vypíná majestátná hora Mount Kerkis s výškou 1 400 m. n. m. Votsalakia, která je z větší části položena ve svahu je velmi poklidným místem s příjemnou atmosférou. Stejně klidné jsou i zdejší písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou vhodné pro dětské hry a koupání. Na plážích jsou k zapůjčení slunečníky i lehátka.

V letovisku Votsalakia naleznete veškeré potřebné služby a obchody, včetně bankomatů. Místní speciality si vychutnáte ve zdejších restauracích a tavernách. Noční život není rušen diskotékami ani nočními kluby, proto je dovolená ve Votsalakii vhodná hlavně pro rodiny s dětmi nebo pro aktivní osoby, které milují pohyb.

Okolí Votsalakie je totiž jako stvořené k turistickým výšlapům například ke starobylému klášteru, který je ukryt v nedalekých kopcích. Od kláštera se pak naskýtá jedinečný výhled na okolní krajinu a širé moře. Aktivní sportovci si můžou zkusit výšlap přímo na Mount Kerkis. Túru však za žádných okolností nepodceňujte, vezměte si pevnou obuv, dostatek tekutin a mobilní telefon s číslem na recepci.