Last minute Madrid

Aktuální zájezdy Madrid Španělsko na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Madrid (Španělsko) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Madrid?

Last minute zájezdy Madrid jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Madrid nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Last minute letecky

9. 6. (Pá) - 12. 6. 2023 (Po)
Letecky z Vídně Snídaně 4 dny Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Madrid ve Španělsku?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Španělska.

Kdy není vhodné čekat na last minute Madrid?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Španělska, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Madrid zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Madrid mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute MadridFirst minute Madrid
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Madrid, které Vás nadchne

Hotel MediodiaLokalitaŠpanělsko, MadridHotel Mediodia - Španělsko, Madrid
95%
Infanta MercedesLokalitaŠpanělsko, MadridInfanta Mercedes - Španělsko, Madrid
99%
Hotel Puerta de ToledoLokalitaŠpanělsko, MadridHotel Puerta de Toledo - Španělsko, Madrid
90%
od 15 790 Kč
Zobrazit
Hotel PragaLokalitaŠpanělsko, MadridHotel Praga - Španělsko, Madrid
80%
Principe Pio HotelLokalitaŠpanělsko, MadridPrincipe Pio Hotel - Španělsko, Madrid
70%
Ganivet HotelLokalitaŠpanělsko, MadridGanivet Hotel - Španělsko, Madrid
NH Madrid ChamberíLokalitaŠpanělsko, MadridNH Madrid Chamberí - Španělsko, Madrid
Hesperia Madrid HotelLokalitaŠpanělsko, MadridHesperia Madrid Hotel - Španělsko, Madrid
od 20 690 Kč
Zobrazit

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Madrid?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Madrid ve Španělsku dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Madrid a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Španělska za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Madrid objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Madrid?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Madrid (Španělsko) od Invia.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Madrid?

Ceny začínají na 18 458 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce pouze snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Madrid doprava letecky (z Vídně).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.