Hotely Bahamy

Bahamy - ostrovy stvořené k odpočinku

Jak si představit ráj na Zemi? Dlouhé pláže pokryté jemným, hebkým pískem, banánové palmy stínící před celodenním sluncem, stovky korálových ostrovů roztroušených v křišťálově čistém oceánu... právě tak to vypadá na souostroví Bahamy. Nikoliv náhodou tam ročně tráví dovolenou milióny nadšených turistů. 

Tři desítky hlavních bahamských ostrovů leží v teplém Atlantiku mezi Floridou a Kubou. Na jednom z nich je uvelebeno i hlavní město Nassau vybavené též kasinem a slaměným trhem. Ubytovací komplexy, zahrnující i pohodlné bungalovy, tady poskytují ten nejlepší myslitelný komfort.

Bahamské svody a lákadla

K nejoblíbenějším aktivitám na Bahamách patří toulky krásnou přírodou, golf, koupání, šnorchlování a samozřejmě potápění. K němu je jako dělaný zvláště Long Island a národní park Lucayan s mimořádně rozsáhlým systémem podvodních jeskyní. 

Vyberte si z naší nabídky ubytování a prožijte na Bahamách dovolenou snů. Snad nikde jinde se vám to nepodaří tak snadno jako tady.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy na Bahamy?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené na Bahamy od TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů na Bahamy?

Ceny začínají na 73 390 Kč (Warwick Paradise Island Bahamas), nejdražší zájezd stojí 89 990 Kč (Hotel Riu Palace Paradise Island).