Hotely Čína

Čína - jin a jang Dálného východu

Nejvíce obyvatel, nejvyšší hory, největší rozvoj... Čína, čtvrtý nejrozlehlejší stát světa, je místem jedinečné přírody, nedozírného kulturního dědictví a neomezených technických možností. Kde jinde tedy strávit dovolenou, než v Číně

Snad jenom telegraficky to nejzajímavější z Čínské lidové republiky: Himaláje s Mount Everestem, Tibet, Velká čínská zeď, megalopole Šanghaj, Šen-čen a Peking se Zakázaným městem, Hongkong, přehrada Tři soutěsky, Turfanská proláklina, poušť Gobi, fantaskní kopce u Kuej-lin, Žluté hory, Terakotová armáda, Lešanský Buddha, vzácné pandy a tygři...

Dovolená v Číně na tisíc způsobů

Má smysl pokračovat? Vydejte se za památkami, uměním, fascinujícími stavbami, ale třeba i nákupy v Číně sami. Dnes je to především moderní země výrazně ovlivněná Západem, avšak stále se svou originální tváří.

V Číně najdete všechny typy ubytování, u moře, ve velkých městech i na venkově. Stačí si jen vybrat, na miliardu procent budete spokojeni!

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy do Číny?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené do Číny od TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů do Číny?

Ceny začínají na 24 290 Kč (Beijing Dongfang Hotel), nejdražší zájezd stojí 39 240 Kč (Shanghai Hyatt On The Bund Hotel).