Detail hotelu Club Azur Makadi Bay

Poloha - Pěkný hotelový komplex se nachází přímo u moře v nádherné zátoce Makadi, asi 30 km jižně od centra Hurghady. Tato oblast je vyhledávána díky široké nabídce vodních sportů a ideálních podmínek pro podmořské potápění v korálových útesech s množstvím tropických ryb.

Pokoje - Moderně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na jedné přistýlce jsou vybaveny klimatizací, telefonem, fénem, TV-SAT, minibarem, varnou konvicí a balkonem nebo terasou s výhledem na moře, bazén nebo do zahrady. Na vyžádání je možno zajistit rodinné a propojené pokoje.

Sport a zábava - V rámci all inclusive jsou dva tenisové kurty, squash, kulečník, stolní tenis, posilovna, půjčovna kol, animační programy, diskotéka. Je zde potápěčské centrum a centrum vodních sportů (šnorchlování, windsurfing). Za poplatek je sauna, masáže, potápění a motorizované vodní sporty.

Poloha

34 km od centra města Hurghada, 30 km od mezinárodního letiště Hurghada

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Club Azur Makadi Bay nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: