Dovolená Makadi Bay - Egypt 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Egypt
Makadi Bay
Tia Heights Makadi

Tia Heights Makadi

62% Velmi dobrý
77 recenzí77620100
All inclusive 8 dní
Letecky
Hotel Fun City & Aquapark

Hotel Fun City & Aquapark

Ultra All inclusive 8 dní
Letecky z Ostravy Last minute

Egypt - Makadi Bay

Makadi Bay je oblíbená destinace tvořena luxusními hotelovými komplexy. Nachází se přibližně 30 kilometrů od města Hurghada. Svým turistům Makadi Bay nabízí bezchybnou dovolenou vhodnou pro mladé páry, rodiny s dětmi i seniory. Zde si aktivně i pasivně odpočine opravdu každý.

Pro Makadi Bay je charakteristická krásná příroda, a to nejen ta nad vodou. Krásné zahrady, čisté písčité pláže, azurové moře a úchvatný podmořský svět s barevnými korály, to je Makadi Bay. Milovníci šnorchlování a potápění si zde přijdou na své. Ti, co si užívají zábavu raději nad vodou, mohou využít z široké nabídky vodních sportů.

Součástí letoviska je také menší nově vybudované centrum, kde se nachází několik obchodů, restaurace, směnárna, kavárna a pro noční zábavu nechybí také diskotéka. Těm, co by však místní trhy nestačily, se mohou vydat například do měst Hurghada a Luxor, kde nejen mohou nakoupit typické egyptské suvenýry, ale vydat se také za poznáním a historií Egypta. 

Některé fakultativní výlety, ať už do okolních měst, do pouště či na nedaleké ostrovy, jsou součástí zakoupeného zájezdu. V případě vybrané dovolené v období last minute i za výhodnou cenu.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Makadi Bay?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Makadi Bay (Egypt) od Dovolená.cz, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Makadi Bay?

Ceny začínají na 12 090 Kč, nejdražší zájezd stojí 55 254 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, ultra all inclusive.

Jaké jsou možnosti dopravy?

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Makadi Bay hotely: Cleopatra Makadi Bay (93%), Jaz Aquaviva Makadi (90%), Sunwing Waterworld (87%), Royal Lagoons Aqua Park (82%), Jaz Makadi Saraya Resort (81%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Makadi Bay jsou podle cestovatelů tyto: Sunwing Waterworld, Sunrise Royal Makadi Resort, Prima Life Makadi Resort & Spa, Tia Heights Makadi, Cleopatra Makadi Bay.