Hotely Indie

Indie - ohromná, starobylá, neuvěřitelná

Mystická říše plná neskutečných příběhů a legend, země s úžasně bohatou historií, přírodní ráj rozprostřený pod nebetyčným Himálajem, moderní, bouřlivě se rozvíjející stát. To všechno je Indie, co do počtu obyvatel druhá na světě, co do množství zajímavých míst těžko hledající konkurenta. 

Vydejte se s námi na cestu do Indie za slavnými buddhistickými památkami v čele s chrámem Tádž Mahal v Uttarpradéši, vykoupat se v posvátné řece Ganze, projít se gigantickou metropolí Bombají.

Indie, to nejsou jen fakíři a krotitelé kober

Na severu Indie se zvolna zvedají nejvyšší hory světa, jih subkontinentu omývají vody Indického oceánu. Indie je jediné místo v Asii, kde dosud můžete ve volné přírodě spatřit lva, ale také se projet na slonovi či se pousmát nad hašteření hulmanů posvátných v Kalkatě. 

Do Indie to není zase tak daleko, stačí zajistit si letenky a vybrat si, kam přesně se podívat. Bude to hlavní město Dillí, horký Tamil Nadu nebo divokou exotikou vonící Bengálsko?

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy do Indie?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené do Indie od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů do Indie?

Ceny začínají na 95 990 Kč (Hotelový komplex Somatheeram Ayurveda Village), nejdražší zájezd stojí 112 000 Kč (Hotel Carnoustie Ayurveda & Wellness Resort).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v Indii hotely: Taj Exotica Goa (100%), Soul Vacation Resort & Spa (93%), Coconut Grove (84%), Nanu Resort (84%), Hotel Aldeia Santa Rita (79%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v Indii jsou podle cestovatelů tyto: Longuinhos Beach Resort, Coconut Grove, Hotel Aldeia Santa Rita, La Conceicao Beach Hotel, Nanu Resort.