Michelangelo Resort & Spa - Agios Fokas, Řecko
Michelangelo Resort & Spa
Řecko | Agios Fokas
Průměrné hodnocení hotelu:
84%
379 zájezdů od 18 990 Kč do 57 790 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Michelangelo Resort & Spa

Informace o ubytování - 2 - 4 lůžka

s polopenzí

Poloha - nově vybudovaný moderní hotel leží cca 8 km od hlavního města Kos na jihovýchodě ostrova. Pláž s malými oblázky je přímo pod hotelem. Do hlavního města se několikrát denně dostanete místní autobusovou dopravou.

Ubytování - hotelový komplex s panoramatickým výhledem na moře je obklopen prostornou udržovanou zahradou s několika bazény. Je zde více typů pokojů, všechny pokoje jsou klimatizované a jsou vybavené moderním nábytkem. V pokojích je koupelna se sprchou nebo vanou a WC, TV, mini bar, fén, sejf (za poplatek), telefon a připojení na internet. 2lůžkové pokoje standard mají možnost 1 přistýlky a mají vždy balkón nebo terasu s výhledem na hory. Pokoje superior mají výhled na moře. Pokoje family mají 2 ložnice a je zde možné ubytovat až 4 osoby. Junior suity s výhledem na moře jsou prostorné a skýtají více soukromí. Mají oddělenou ložnici a možnost 1 přistýlky.

Hodnocení - nový moderní hotel s vysokým standardem služeb a s panoramatickým výhledem na moře je zárukou příjemné dovolené.

Oblast

Kos, jinak také „Hippokratův ostrov“, je v současné době velmi vyhledávanou a oblíbenou destinací turistů a to hlavně díky svým nádherným dlouhým písečným plážím. Patří k ostrovům rozlohou menším, avšak o to bohatším na pamětihodnosti a atraktivní lokality. Díky nížinatému povrchu je oblíbeným cílem cykloturistů nebo pěších turistů. Největšími atrakcemi jsou však stále zdejší úžasné pláže, antické památky a termální prameny. Poloha ostrova: Kos je třetím největším z ostrovů Dodekanéského souostroví. Ostrov leží v jihovýchodní části Egejského moře, necelých pět kilometrů od tureckých hranic. Ostrov je 45 km dlouhý, ale jeho šířka je mnohem menší a proměnlivá, východní část Kosu je široká zhruba 10 km. Rozloha: 291 km2. Hlavní město: Kos Pláže: Nádherné dlouhé písečné i písečnooblázkové pláže lemují celý ostrov. Pláže na ostrově jsou veřejné, platí se pouze za slunečníky a lehátka. Zajímavosti: Ostrov Kos je jedna velká památka. Mezi nejnavštěvovanější patří Hrad rytířů Řádu sv. Jana, který je dominantou přístavu hlavního města. Před pevností najdeme slavný Hippokratův platan s obvodem 12 metrů, údajně jeden z nejstarších stromů na světě, pod nímž podle legendy vyučoval Hippokrates své žáky. Antické vykopávky, stejně jako funkční starodávnou tržnici, najdete přímo v jádru města. Další raritou ostrova je Asklepion, antická nemocnice, jedna z nejvýznamnějších památek celého souostroví. Svým půvabem vás okouzlí i tradiční horská vesnička Zia. Ostrov je známý také díky svým termálním pramenům Thermes, jejichž teplota dosahuje až 50 stupňů. Termální prameny, jež léčivě působí na kožní nemoci a nemoci dýchacích cest, jsou pozůstatkem tektonické činnosti stejně tak jako malý ostrůvek Nisyros jižně od Kosu, který je skutečně vyhaslou sopkou. Ostrov Kos nabízí mnoho možností, jak strávit kvalitní dovolenou a díky kouzelné přírodě, úchvatným památkám, příjemné atmosféře a také vysokému standardu poskytovaných služeb se sem mnoho turistů rádo vrací. Odlety a přílety: Odlety na Kos jsou organizovány z letiště Praha, Brno a Ostrava. Příletové místo našeho letu je letiště Kos u města Antimachia, kde vás budou očekávat naši delegáti. Doba letu: cca 2 hodiny 45 minut Teplotní tabulka:

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Michelangelo nabízí

Hotel Michelangelo Resort & Spa
od 18 990 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: