Java Hotel - Playa de Palma, Španělsko

Java Hotel

Španělsko | Playa de Palma
Průměrné hodnocení hotelu:
90%
Pláž - Dlouhá pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 80 m od hotelu. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek). Poloha - Pěkný hotel s příjemnou atmosférou... celý popis
Navštívil(a) jsem
navštívil 1 cestovatel
Chystám se
Buďte první!

Je nám líto, ale v tuto chvíli na Cestolino.cz nejsou pro hotel Java Hotel k dispozici žádné zájezdy. Partnerská cestovní kancelář má buď vyprodané kapacity nebo nám dnes žádné informace o termínech neposkytla. Uložte si tuto adresu a zkuste se přijít podívat jindy...

Doporučujeme také navštívit uvedené prodejce níže.

Recenze Java Hotel

cestoporadce
Tom_D
Celkové hodnocení: 90% 10090
doporučuje hotel
Velikonoce na Mallorce

Hotel jsme navštívili v období Velikonoc a strávili jsme zde 5 dní. Na hotel jsem měl dobré reference od známých, proto jsem se rozhodl pro pobyt v něm. Je pravda, že hotely v této části Mallorky svým vzhledem nejspíš většinu lidí neokouzlí, jedná se ve většině o velké hranaté kolosy typu „panelák“, záleží pak už na konkrétním hotelu, jestli je vevnitř zrekonstruován a jak dávno rekonstrukce proběhla. V hotelu Java očividně rekonstrukce proběhla před nedávnou dobou, protože zevnitř působil velmi příjemným moderním dojmem.

Standardní pokoje v hotelu byly velmi hezké, zase šlo poznat, že jsou rekonstruované a na pokoji není nic zastaralého. V každém případě byly pokoje opravdu velmi malé, měli jsme trochu problém, kam umístit kufr, aby nezavazel nějakému průchodu po pokoji, nakonec jsme si ale nějak poradili.

Na hotel jsme po příletu dorazili poměrně pozdě večer, v čas, kdy je již bufetová restaurace pro večeře uzavřena, nicméně nás potěšilo, že na nás mysleli a měli pro nás v restauraci připravený ještě aspoň menší studený bufetový stůl, mohli jsme se tudíž po příletu ještě najít. Snídaně a večeře byly v hotelu opravdu velmi dobré, šlo poznat, že se na kvalitě surovin nešetří a také, že chtějí nabídnout širokou nabídku jídel, hráli si i se saláty a předkrmy, bylo na výběr plno druhů masa i příloh. Co se týče jídla, tak si rozhodně nebylo na co stěžovat.

Vzhledem k tomu, že jsme zde byli v dubnu, pak nebylo úplně na koupání ve venkovním bazénu, nicméně hotel disponoval menším vyhřívaným vnitřním bazénem, který dobře zasuploval ten venkovní pro koupání mimo sezónu. Nicméně nám i v dubnu vyšlo krásné počasí s teplotami okolo 25°C a tak byli i takový, kteří se i v tomto období koupali v bazénu nebo v moři.

Výhodou hotelu je jeho poloha nedaleko hlavního města Palmy, přímo před hotelem zastavuje autobus, který Vás doveze za půl hodiny do hlavního města, které by při návštěvě Mallorky určitě nemělo zůstat opomenuto pro návštěvu. Kousek, cca 5 minut chůze od hotelu je také mallorské akvárium, které určitě také stojí za návštěvu. My jsme většinu našeho pobytu strávili cestováním po ostrově a návštěvou krásných vesniček a jiných míst ostrova. Myslím, že Mallorca je i mimo sezónu velmi příjemná pro návštěvu, hlavně pokud se chcete vyhnout davům turistů a velkým horkům.

Termín dovolené s partnerem: duben 2017
Hodnocení:
Poměr spokojenost / cena:
90%
Pokoj (vybavení, velikost, umístění):
80%
Úklid (pokoje, prostory hotelu):
90%
Služby hotelu (komunikace, řešení stížností...):
90%
Jídlo a stravování:
100%
Lokalita (umístění hotelu, okolí):
100%
Vybavení hotelu (posilovna, SPA atd.):
80%
Vhodný pro:
  • rodiny s dětmi
  • páry
  • přátele
  • seniory
  • milovníky nočního života
Užitečná recenze? ano (0x) / ne (0x)

Hodnocení klientů odjinud

Zdroj
Počet recenzí
Nejnovější recenze
Celkové hodnocení
59 recenzí hotelu
čtvrtek 31.10.2019
90%
59 recenzí hotelu
čtvrtek 31.10.2019
90%

Java Hotel popis

Pláž - Dlouhá pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 80 m od hotelu. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek). Poloha - Pěkný hotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější části střediska, cca 80 m od pláže a plážové promenády. Středisko Can Pastilla nabízí ideální podmínky pro zábavu i relaxaci. Nedaleko hotelu je autobusové spojení do centra města s obchody, bary a restauracemi. Sport a zábava - Stolní tenis, posilovna, vířivka a vnitřní bazén zdarma, kulečník a sauna za poplatek, animační programy pro děti i dospělé. Tipy pro správnou volbu - umístění v blízkosti pláže | klidnější oblast | klimatizace na pokoji | vhodné... Celý popis hotelu

Často kladené otázky Java Hotel

Kde se Java Hotel nachází?

Hotel se nachází ve Španělsku v lokalitě Playa de Palma.

Jak hodnotí Java Hotel klienti?

Hodnocení hotelu je 90 % na základě 123 recenzí - přečíst recenze.

Alternativní hotely

BG Caballero - Španělsko, Playa de Palma,

BG Caballero

Španělsko, Playa de Palma
Hodnocení klienty: 90%
HM Tropical - Španělsko, Playa de Palma,

HM Tropical

Španělsko, Playa de Palma
Hodnocení klienty: 91%
HM Balanguera Beach - Španělsko, Playa de Palma,

HM Balanguera Beach

Španělsko, Playa de Palma
Hodnocení klienty: 86%
Hotel Hispania - Španělsko, Playa de Palma,

Hotel Hispania

Španělsko, Playa de Palma
Hodnocení klienty: 85%

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na:

Recenze na další hotely

Prohlédněte si podobně hodnocené hotely v destinaci Playa de Palma a okolí.

Další recenze