Java Hotel

90% Vynikající na základě 66 recenzí
Java Hotel

Hotel Java Hotel se nalézá v lokalitě Playa de Palma ve Španělsku.

Celkově klienti ohodnotili hotel na 90 % na základě 66 recenzí. Návštěvníci si ubytování oblíbili především pro lokalitu, cenu ubytování, jídlo, služby, pořádek a úklid. A doporučují toto ubytování pro rodiny s dětmi, páry, přátele, seniory, milovníky nočního života.


Aktuální nabídky

Je nám líto, aktuálně na Cestolino.cz nejsou pro hotelu Java Hotel k dispozici žádné nabídky ubytování. Uložte si tuto adresu a zkuste se přijít podívat jindy...


Recenze hotelu Java Hotel

Přidat recenzi

Java Hotel 6. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Playa de Palma z 45 hotelů.

Nejpřínosnější hodnocení

Klient doporučuje

Velikonoce na Mallorce

https://www.cestolino.cz/uzivatele/d/tom-d/

Velikonoce na Mallorce

90%Vynikající

Hotel jsme navštívili v období Velikonoc a strávili jsme zde 5 dní. Na hotel jsem měl dobré reference od známých, proto jsem se rozhodl pro pobyt v něm. Je pravda, že hotely v této části Mallorky svým vzhledem nejspíš většinu lidí neokouzlí, jedná se ve většině o velké hranaté kolosy typu „panelák“, záleží pak už na konkrétním hotelu, jestli je vevnitř zrekonstruován a jak dávno rekonstrukce proběhla. V hotelu Java očividně rekonstrukce proběhla před nedávnou dobou, protože zevnitř působil velmi příjemným moderním dojmem.

Standardní pokoje v hotelu byly velmi hezké, zase šlo poznat, že jsou rekonstruované a na pokoji není nic zastaralého. V každém případě byly pokoje opravdu velmi malé, měli jsme trochu problém, kam umístit kufr, aby nezavazel nějakému průchodu po pokoji, nakonec jsme si ale nějak poradili.

Na hotel jsme po příletu dorazili poměrně pozdě večer, v čas, kdy je již bufetová restaurace pro večeře uzavřena, nicméně nás potěšilo, že na nás mysleli a měli pro nás v restauraci připravený ještě aspoň menší studený bufetový stůl, mohli jsme se tudíž po příletu ještě najít. Snídaně a večeře byly v hotelu opravdu velmi dobré, šlo poznat, že se na kvalitě surovin nešetří a také, že chtějí nabídnout širokou nabídku jídel, hráli si i se saláty a předkrmy, bylo na výběr plno druhů masa i příloh. Co se týče jídla, tak si rozhodně nebylo na co stěžovat.

Vzhledem k tomu, že jsme zde byli v dubnu, pak nebylo úplně na koupání ve venkovním bazénu, nicméně hotel disponoval menším vyhřívaným vnitřním bazénem, který dobře zasuploval ten venkovní pro koupání mimo sezónu. Nicméně nám i v dubnu vyšlo krásné počasí s teplotami okolo 25°C a tak byli i takový, kteří se i v tomto období koupali v bazénu nebo v moři.

Výhodou hotelu je jeho poloha nedaleko hlavního města Palmy, přímo před hotelem zastavuje autobus, který Vás doveze za půl hodiny do hlavního města, které by při návštěvě Mallorky určitě nemělo zůstat opomenuto pro návštěvu. Kousek, cca 5 minut chůze od hotelu je také mallorské akvárium, které určitě také stojí za návštěvu. My jsme většinu našeho pobytu strávili cestováním po ostrově a návštěvou krásných vesniček a jiných míst ostrova. Myslím, že Mallorca je i mimo sezónu velmi příjemná pro návštěvu, hlavně pokud se chcete vyhnout davům turistů a velkým horkům.

Termín dovolené s partnerem: duben 2017

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (0)/NeNe (0)

Fotogalerie hotelu Java Hotel

Java Hotel
Java Hotel
Java Hotel
Java Hotel

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Playa de Palma poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? A jaká je vlastně dovolená ve Španělsku? Podívejte se na naše tipy...


Ubytování, které vás může také zajímat

Hotel Vista Odin Španělsko, Playa de Palma Hotel Vista Odin - Španělsko, Playa de Palma
87%
11
Grupotel Orient Španělsko, Playa de Palma Grupotel Orient - Španělsko, Playa de Palma
90%
28
BG Caballero Španělsko, Playa de Palma BG Caballero - Španělsko, Playa de Palma
91%
46
od 30 669 Kč
Zobrazit
HM Tropical Španělsko, Playa de Palma HM Tropical - Španělsko, Playa de Palma
91%
36
Hotel Hispania Španělsko, Playa de Palma Hotel Hispania - Španělsko, Playa de Palma
86%
36
Don Miguel Španělsko, Playa de Palma Don Miguel - Španělsko, Playa de Palma
85%
1

Často kladené otázky Java Hotel

Kde se Java Hotel nachází?

Hotel se nachází ve Španělsku v lokalitě Playa de Palma.

Jak hodnotí hotel Java Hotel klienti?

Hodnocení hotelů je 90 % na základě 66 recenzí - přečíst recenze.