Detail hotelu African Queen Hotel

Popis -

ALL INCLUSIVE: - Snídaně (6.00–10.00), oběd (12.30–14.00) a večeře (19.00–21.00) formou bufetu. V průběhu dne lehký snack. Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (11.00–24.00). V baru na pláži nejsou do konceptu All Inclusive zahrnuty alkoholické nápoje (11.00–18.00).

Konečná cena zahrnuje: - Základní cenu a povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek) ve výši 3 880 Kč/osoba.

Základní cena zahrnuje: - Letenku tam a zpět, ubytování a případné stravování zahrnuté v základní ceně, transfer z letiště do ubytovacího zařízení a zpět, služby delegáta, základní pojištění asistenčních služeb a léčebných výloh ERV pojišťovny, a. s. a povinné smluvní pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., zákona o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů.

Konečná cena nezahrnuje: - Doporučené cestovní pojištění BlueComfort (490 Kč na osobu, 180 Kč na dítě – přesný věk dítěte s nárokem na slevu je uveden v každé cenové tabulce, max. věková hranice pro dítě je 15 let), případné vízum a volitelné nepovinné příplatky nebo slevy (např. příplatek za pokoj s výhledem na moře, fakultativní výlety, pronájem auta, slevy pro stálé zákazníky, slevu pro seniory apod.)

Poloha - Hotel s prázdninovou atmosférou leží cca 6 km od centra města Hammamet. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 100 m od hotelu, kavárničky, restaurace, bary a diskotéky

cca 200 m. Letiště v Tunisu je vzdáleno cca 60 km,

v Monastiru cca 100 km a v Enfidhě cca 45 km.

Pláž - Vlastní pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami se nachází cca 250 m od hotelu. Je od něj oddělena místní komunikací. Lehátka, slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu (cca 10 TND/ks).

Pokoje - Prakticky zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT-TV a balkon. Na pokoji je k dispozici minibar za poplatek (cca 5 TND). Bezpečnostní schránky jsou umístěny na recepci hotelu a jsou za poplatek (cca 1,5 TND/den). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování - All Inclusive.

Popis - Hotel v africkém stylu svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, tři bary, společenskou místnost, obchůdky se suvenýry a konferenční místnost. V areálu hotelu je pěkný venkovní bazén, vnitřní bazén a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky zdarma.

Internet - Na recepci je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava - Hotel pro své hosty pořádá různé animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal a stolní tenis. Za poplatek jsou kulečník, elektronické hry, masáže a služby lázeňského centra.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: