Last minute Hammamet

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Last minute Hammamet - oáza slunce, moře a zábavy

Hammamet je významným turistickým letoviskem na severu Tuniska. Nachází se na u zálivu na poloostrově Cap Bon a od hlavního města Tunisu je vzdálený asi 60 kilometrů. Nejen díky svým krásným a dlouhým písečným plážím je nejhojněji navštěvovanou destinací v zemi. Užijte si i vy dovolenou v Hammametu last minute, budete nadšeni!

V Hammametu i v jeho okolí najdete spoustu pamětihodností a kulturních zajímavostí. Projdete se starým městem (medinou) s tradičními tržišti a uvidíte pevnost vybudovanou v desátém století. Kousek směrem na východ leží starobylé město Nabeul, daleko to není ani do El Jemu s římským amfiteátrem.

Počasí v Hammametu, stejně jako v celém Tunisku, je v létě velmi horké, teploty se obvykle drží kolem 38 stupňů. Za mořem a sluníčkem sem vyrazte od května do října. Na své lastminutové dovolené se s námi můžete ubytovat v nové části letoviska zvané Yasmine Hammamet. Ze zdejších luxusních hotelů stojí za vyzkoušení Magic Life Africana Imperial s akvaparkem přímo u moře.

Na výlet se z Hammametu můžete vydat například do 60 kilometrů vzdálené Súsy, jejíž historická část je na seznamu UNESCO. Vyberte si svůj zájezd co nejvýhodněji!