Francie od 658 Kč
Zobrazit zájezdy

Hranice Francie se otevřely, vstup je bez testů i karantény

Hranice Francie se otevřely, vstup je bez testů i karantény

Ve Francii dochází k postupnému uvolňování opatření. Dnes francouzská vláda oznámila, že od 15. června Francie otevře své hranice všem evropským zemím. K otevření hranic se uchýlila kvůli plánu EU, který doporučoval všem 27 členským zemím, aby od 15. června otevřely své hranice. Ačkoliv Francie nikdy své hranice úplně neuzavřela, cestování za účelem turismu bylo zakázáno od dubna.

Nyní se všechna muzea a známá místa začínají připravovat na přicházející turisty při zachování zvýšených hygienických pravidel. Avšak například Eiffelova věž se otevře až 25. června a známý Louvre dokonce až 6. července.

Restaurace a kavárny jsou v provozu již od začátku června. V méně zasažených oblastech bylo dokonce zákazníkům povoleno stravovat i uvnitř podniků.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Přečtěte si další informace

    V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

    Zobrazit všechny průvodce