Francie od 531 Kč
Zobrazit zájezdy

Lyžařské středisko Val Thorens ve Francii opět zvoleno jako nejlepší na světě

Komentáře 0 komentářů
Lyžařské středisko Val Thorens ve Francii opět zvoleno jako nejlepší na světě

V sobotu 23. listopadu 2019 se v rakouském Kitzbühelu konal již 7. ročník World Ski Awards a již pošesté opět zvítězilo lyžařské středisko Val Thorens.

Val Thorens je nejvýše položené středisko v Evropě, což zaručuje skvělé sněhové podmínky až šest měsíců v roce. Val Thorens patří do komplexu Trois Vallées, který se pyšní 600 km sjezdovek. Až 99 % sjezdovek se nachází v nadmořské výšce 2 000 m n. m., z nichž některé až ve výšce 3 200 m n. m. Bohatý výběr sjezdovek, lyžování ve volném terénu, snowpark s 110 m dlouhou U-rampou, možnost využít lety rogalem, paragliding, sáňkařskou dráhu, jízdy na sněžném skútru, pětihvězdičkové hotely, luxusní chaty a gurmánské restaurace, to vše dělá z tohoto střediska jedinečné místo pro vaši zimní dovolenou.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Přečtěte si další informace

    V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

    Zobrazit všechny průvodce