Česká republika od 110 Kč
Zobrazit zájezdy

Znojmo nabízí vstupy na památky zdarma v rámci kampaně „Znojmo Zadax“

Znojmo nabízí vstupy na památky zdarma v rámci kampaně „Znojmo Zadax“

Jihomoravské město Znojmo připravilo pro své návštěvníky speciální nabídku v podobě volných vstupů na některé městské památky, mezi nimiž je například radniční věž, muzeum pivovarnictví, podzemí či hradební opevnění. Aby měli turisté nárok na vstup zdarma, musí ve Znojmě utratit alespoň 500 Kč za ubytování nebo 150 Kč v restauraci či kavárně. Tento koncept je podobný jako ten, který před nedávnem představilo hlavní město Praha, kde budou mít možnost ubytovaní lidé získat vouchery na zlevněný, nebo volný vstup na některé památky nebo například do zoo.

Znojmo patří k městům, pro které je cestovní ruch velice důležitý. Projekt s názvem „Znojmo Zadax“, který bude probíhat od června do září, má za cíl ve městě turismus opět oživit. Město chce, aby se kampaně zúčastnilo co nejvíce podnikatelů. Můžete tak získat poukaz na návštěvu některé památky například v půjčovně kol a kánoí. Pokud se chce nějaký podnikatel v cestovním ruchu do projektu zapojit, stačí se registrovat na webu.

„Doufám, že tuto příležitost nastartovat cestovní ruch využije co nejvíce podnikatelů, posílí se vzájemný patriotismus a samolepky budeme nacházet na každém vchodu do hotelu, penzionu, restaurace, kavárny a dalších provozů služeb,” uvedl ředitel Znojemské Besedy František Koudela.

Zarezervujte si ubytování ve Znojmě ještě dnes.

Rezervovat ubytování

Hledejte nálepku #mastozadax

Všichni podnikatelé, kteří se zapojí do projektu, získají od města potřebné marketingové podklady. Mezi nimi je například samolepka s nápisem #mastozadax, která dá turistům jasně najevo, že v daném podniku mohou získat poukázku na vstup. Všechny podniky můžete nalézt na webové stránce www.znojmozadax.cz.

Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Přečtěte si další informace

    V průvodci neleznete užitečné informace o zemích, které pravidelně aktualizujeme

    Zobrazit všechny průvodce