Sardinie od 1 400 Kč
Zobrazit zájezdy

Počasí na Sardinii v září

Vloženo: 22. července 2019
Poslední příspěvek: 22. července 2019
nový člen nový člen /
Vladimír_Suchánek
nový člen nový člen / před 5 lety
Vladimír_Suchánek
Dobrý den, láká nás s manželkou Sardinie. Jaké je počasí na Sardinii v září? Je to ještě na koupání?

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Vladimír_Suchánek ~ Hezký večer,
Dle mě je září ideální doba vyrazit na Sardinii, turistů je zde podstatně méně než v hlavní sezóně a není již takové horko jako v červenci a srpnu, což přímo vybízí k výletům.
Na jihu v okolí Cagliari bývá podnebí teplejší a sušší než v severním Algheru. Sardinie je hornatý ostrov a právě v okolí hor bude touto dobou již chladnější počasí a větší šance srážek. Teploty na pobřeží však stále mohou dosahovat 27 °C přes den a voda okolo 23 °C. Počítejte ale s tím, že vám může občas sprchnout. V průměru má Sardinie v září 8 deštivých dnů, já Sardinii ale také navštívila v září, a počasí nám vyšlo perfektně - celou dobu svítilo slunko a teploty se pohybovaly okolo 26 °C.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů