Abu Dabbab od 15 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Pláž v Abu Dabbab

Vloženo: 23. července 2019
Poslední příspěvek: 24. července 2019
nový člen nový člen /
Livlin
nový člen nový člen / před 5 lety
Livlin
Dobrý den, máme rádi potápění a v cestovní kanceláři nám byla doporučena pláž v Abu Dabbab. Všude se píše, že je zde možné spatřit delfíny, želvy nebo třeba dugonga. Máte někdo takovou zkušenost nebo je na tohle nějaká lepší oblast? Byli jste v této oblasti spokojení s ubytováním (hotel hilton)?

Odpovědi 3 odpovědi

Wasaku
nový člen nový člen /
Wasaku
nový člen nový člen / před 5 lety
Wasaku
před 5 lety
~ pokud jde o snorchlovani, je to prý to nejlepší místo v celém Egyptě, nemůžu ale potvrdit osobní zkušeností
ivana
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
ivana
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
ivana
před 5 lety
@Livlin ~ byla jsem na této pláži několikrát,velké karety super,delfíny jsem tam nepotkala a mořská kráva tam viděna byla,ale já jí nikdy neviděla
Eliška_Světoběžnice
nová členka nová členka /
Eliška_Světoběžnice
nová členka nová členka / před 5 lety
Eliška_Světoběžnice
před 5 lety
@Livlin ~ Pozvolný písčitý vstup do moře a 1,5 km dlouhá písčitá pláž. Na pláži bary a slunečníky. Šnorchlovat v této zátoce se vyplatilo - měli jsme štěstí jak na želvy tak na mořskou krávu. Jen toalety na pláži nic moc.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů