Dovolená Abu Dabbab - Egypt 2019

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Abu Dabbab - Egypt

Egyptská destinace Abu Dabbab se nachází na pobřeží Rudého moře. Turistům toto letovisko nabízí ubytování v luxusních hotelových komplexech, kde nechybí bazény s lehátky, slunečníky, bary a bohatý animační program přes den i ve večerních hodinách. Do Abu Dabbab je vhodné se vydat v jakémkoli ročním období, protože počasí je zde stále slunečné a teploty vysoké.

Vydáte-li se tedy do Abu Dabbab na dlouho plánovanou dovolenou nebo zvolíte jeden ze zájezdu last minute, pak tak či tak si jistě užijete koupání v krásných azurových vodách a opalování na písčitých plážích v korálové oblasti. 

Pokud by vás odpočinek na sluníčku již nebavil, vydat se můžete také na výlet k nedaleké řece Nil, na které je vybudováno nejedno egyptské město. Za navštívení zaručeně stojí Luxor, kde si na své přijdou všichni milovníci historie a kultury. V Luxoru můžete zavítat do nejkrásnějšího a nejnavštěvovanějších chrámového komplexu zvaného Luxorských chrám.

Za poznáním přírody se můžete vydat v samotném letovisku do hlubin moře, kde je k vidění opravdu úchvatný podmořský svět. Ovšem za přírodou můžete vyrazit i do vzdálenějších míst, jako je například jezero Nasser nebo Národní park Elba.