Transsibiřská magistrála 07/2019

Vloženo: 20. prosince 2018
Poslední příspěvek: 3. srpna 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj,hledám spolucestovatelku/spolucestovatele, která by ráda poznala část Ruska - mám v plánu tam jet ve druhé polovině července 2019 (možno i červen) na cca 20 dnů (plus mínus), ale samozřejmě se mi tam nechce samotné Itinerář mám vytvořený, vím, co chci vidět, ale samozřejmě vše je o domluvě. Ve zkratce - letecky do Moskvy, odtamtud vlakem na Bajkal se zastávkami (a noclehem a sprchou ) ve známých městech a zpět přes Petrohrad.Je mi 31, jsem z Opavy, samozřejmě bych se ráda sešla osobně. Více informací na e-mailu Jana-Hrachova@seznam.cz.

Odpovědi 7 odpovědí

saletta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
saletta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
saletta
před 5 lety
ahoj, škoda, čtu až teď. Pokud bys v budoucnu plánovala podobnou akci, ráda se přidám (43 let, Olomouc)
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
@saletta ~ Ahoj Saletto, nechceš jet se mnou do Uzbkistánu? Je mi také 43, plánuji ca. 12 dní v rozmezí polovina září až polovina října, jak budou levnější letenky.
saletta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
saletta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
saletta
před 5 lety
@Ovča ~ To by bylo super, ale bohužel už nemám tolik dovolené...
Ale určitě pokud budeš něco plánovat třeba na příští rok, ráda se přidám na nějaké toulky cestou necestou
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
@saletta ~ počítám 7 prac. Dní a 2 cele víkendy. Nemáš ani těch 7 dni?
saletta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
saletta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
saletta
před 5 lety
@Ovča ~ jo, to bych měla, tak to by šlo, ale musela bych to předem naplánovat, zajistit si za sebe v práci zástup. jaký je přesný termín?
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
@saletta ~ můžeš mi sem dát na sebe nějaký mail, díky
saletta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
saletta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
saletta
před 5 lety
@Ovča ~ saletta@seznam.cz

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů