Londýn od 7 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Harry Potter studio Londýn

Vloženo: 1. října 2019
Poslední příspěvek: 27. prosince 2019
nový člen nový člen /
StarejVandrák
nový člen nový člen / před 5 lety
StarejVandrák
Dobrý den, navštívil jste někdo v Londýně Warner Bros studios Harry Potter? Je ta prohlídka nějak komentovaná a jaké jste z toho měli dojmy? Rád bych tam vzal děti, milujou Harryho Pottera, tak jestli z toho budou něco mít? na vstupenky jsem už koukal, maj tam nějaké normální vstupenky a pak nějakou Complete Studio Tour Package, kde je vstupné asi o 10 liber vyšší. Máte s tím někdo zkušenost, jestli stojí za to koupit tu Complete? Děkuji moc

Odpovědi 7 odpovědí

Světluš
Administrátor Administrátor /
Světluš
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Světluš
před 5 lety
Harry Potter studia v Lodýně (přesněji tedy ve Watfordu) je podle mě "must see" pro všechny nadšence do HP. Já tam byla několikrát a ještě jsem se toho všecho nenabažila! Takže pro děti to bude určitě neskutečný zážitek.
Na začátku se vás ujme zaměstnanec studia a zavede vás do místnosti s plakáty všech filmů, kde se vás zeptá na pár otázek a něco trochu poví, poté přijedete do menšího kina, kde vám pustí povídání hlavních herců a poté již následuje samostatná prohlídka. Ve studiích můžete být jak dlouho chcete (samozřejmě do zavíračky).
Myslím, že vám stačí základní vstupné, to dražší zahrnuje nějaké prospekty a něco sbíráte (přesně nevím, nikdy mi to nepřišlo důležité).
Pokud máte ještě nějaké otázky, tak se klidně ptejte
StarejVandrák
nový člen nový člen /
StarejVandrák
nový člen nový člen / před 5 lety
StarejVandrák
před 5 lety
@Světluš ~ Předpokládám, že je to asi vše v angličtině že? A ta prohlídka probíhá tedy tak, že se to projde celé s průvodcem a pak je možné se kamkoliv vrátit?
Světluš
Administrátor Administrátor /
Světluš
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Světluš
před 5 lety
@StarejVandrák ~ Ano všechny nápisy jsou v angličtině. Nene s průvodcem je pouze ta první místnost, poté už si můžete všechno procházet sami.
Ani87
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ani87
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Ani87
před 4 lety
Dobry den, vstupenku lze koupit na miste nebo musim nekde dopředu?Dekuji za odpoved
Bibi_Bu
nový člen nový člen /
Bibi_Bu
nový člen nový člen / před 4 lety
Bibi_Bu
před 4 lety
@Ani87 ~ Vstupenku si musíte koupit předem přes internet na konkrétní den a čas. Na základě toho si pak před vstupem necháte vytisknout oficiální vstupenku.
Kijara
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kijara
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Kijara
před 4 lety
@Světluš ~ Dobrý den, prosim poradite mi, koupila jsem letenky, aby se tam dcera podivala a ted nevim a silim, jestli maji otevreno i v pondělí? Nevite třeba webové stránky? Moc děkuji za odpověď Monika
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Dáša
před 4 lety
@Kijara ~ Každé pondělí je otevřeno. I tohle pondělí 30. 12. viz www.wbstudiotour.co.uk… Jinak vždy první prohlídka od 10 hodin.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů