Polsko od 799 Kč
Zobrazit zájezdy

Nákupy v Polsku

Vloženo: 5. října 2019
Poslední příspěvek: 24. září 2021
nová členka nová členka /
Jarmila66
nová členka nová členka / před 5 lety
Jarmila66
Hezký večer, jezdíte někdo na nákupy v Polsku? Třeba Polský Těšín, Jelenia Góra, Kudowa Zdroj. Jezdíte tam na tržnice? Dají se tam pořídit kvalitní věci? Nebo kam na nákupy v Polsku jinam? Děkuji za vaše názory

Odpovědi 10 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Jezdil jsem (a když se zadaří tak jedu) do Chalupek nebo Zabielkova a nebo do Polského Těšína na tržnici u řeky. Co se týče různých výrobků, oblečení, výrobky ze dřeva, maso a konzervy, ryby, zelenina i ovoce - nikdy jsem nekoupil nic nekvalitního, špatného a drahého. Vždy jsme koupili dobře. Dokonce i sazenice a kvítka na zahradu.
Teď jsme něco málo kupovali v Zakopaném, když jsme tam byli na prodloužený víkend, ale vesměs potraviny.
Vzhledem k tomu, že už poblíž Polska nemáme stavby a v autech máme štěnice, je to špatné a musím čekat, kdy se něco vyskytne. Jet tam pro pár věcí samostatně z Brna se nevyplatí.
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 5 lety
lidas
před 5 lety
Jezdila jsem do Těšína ale už to není jaké to bývalo.Naposledy nábytek ale v kamenném obchodě.A na tržišti zeleninu a ovoce jinak už ne.
Jarmila66
nová členka nová členka /
Jarmila66
nová členka nová členka / před 5 lety
Jarmila66
před 5 lety
Mladí teď přivezli právě potraviny z Polského Těšína a já si vůbec nemohu stěžovat, řekla bych, že kvalita je snad mnohem lepší než u nás. Přemýšlím, že bych teď manžela přemluvila zajet do Polska na levné vánoční nákupy. A že bysme u toho navštívili i jiné obchody.
Ivetta
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Ivetta
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Ivetta
před 4 lety
Dobrý den, na nákupy na tržnice už moc nejezdíme, není tam výběr jako kdysi. Když už chci něco nakoupit, nakupuji online v Polských obchodech a na přeposlání využiji firmu Nakupy - polsko. cz.
Dědek
nový člen nový člen /
Dědek
nový člen nový člen / před 3 lety
Dědek
před 3 lety
Chtěl jsem se zeptat, můžu vycestovat do Polska nebo už také požadují test? Potřeboval bych tam o víkendu něco vyzvednout.
Ivetta
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Ivetta
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Ivetta
před 3 lety
@Dědek ~ Můžete, zatím bez omezení, obchody jsou v neděli uzavřené, roušky povinné všude.
Dědek
nový člen nový člen /
Dědek
nový člen nový člen / před 3 lety
Dědek
před 3 lety
@Ivetta ~ Děkuji, to jste mě potěšila. Divím se, že zrovna Polsko to ještě všechno nezavřelo..
terpec
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
terpec
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
terpec
před 3 lety
Prosím,dá se momentálně(28.11.2020) jet na tržnici do Chalupek?Děkuji za odpověď,Radek
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Dědek ~ Ano lze a to je dobře,nákup je mnohem levnější.
Prdelka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Prdelka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Prdelka
před 3 lety
Prosím kde se dá dobře na tržnici sehnat oblečení v jelenia góra

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů