Vídeň od 499 Kč
Zobrazit zájezdy

Doporučujete jet vlakem do Vídně?

Vloženo: 12. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 14. listopadu 2019
nový člen nový člen /
Flora
nový člen nový člen / před 4 lety
Flora
Dobrý den, jezdíte někdo vlakem do Vídně? Chtěli bychom odtamtud letět na dovolenou a nechceme tam řešit parkování, proto jsem si říkala, že by bylo lepší využít vlak do Vídně..Nevíte prosím jaká je cena a jestli je cesta vlakem v pohodě, třeba i s nějakým servisem?

Odpovědi 10 odpovědí

Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Darina
před 4 lety
@Flora ~ A odkud chcete jet?
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Žlutej nevyhoví ? Ten je totiž nejpohodlnější a nejlevnější, když teda vyhoví časově.
A druhá strana - pokud jedete s cestovkou, tak jste nedostali autobus na letiště nebo parkování na letišti zdarma ? Já to tak mívám pravidelně.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 4 lety
Ovča
před 4 lety
Flixbus a žlutý jezdí přímo na letiště.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Mikey
před 4 lety
@Flora ~ Jeli jsme jen na hlavní nádraží a cesta v pohodě (Turnov - Pardubice - Vídeň). Vlak určitě můžu doporučit, hlavně kvůli jídelnímu vozu
Flora
nový člen nový člen /
Flora
nový člen nový člen / před 4 lety
Flora
před 4 lety
Pardon, zapomněla jsem napsat Praha. Potřebovala bych jet z Prahy do Vídně.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Se žlutým je to z Prahy bez přestupu, a jak jsem psal - u solidních CA zdarma.
Viz
shop.regiojet.cz/?locale=cs…
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Jo a to parkování - pokud vás bude více, tak je to levnější a pohodlnější. Viz www.mazur-parken.at/cz
Flora
nový člen nový člen /
Flora
nový člen nový člen / před 4 lety
Flora
před 4 lety
@Mikey ~ Michale díky, ten jídelák zní dobře. Navíc mi autobusy nedělají moc dobře, proto bysme radši jeli vlakem. Letíme z Vídně do Ammánu bez Ck.
Cestovatel_Traveler
stálý člen stálý člen /
Cestovatel_Traveler
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Cestovatel_Traveler
před 4 lety
@Flora ~ Dobrý den, pokud chcete do Vídně z Prahy, tak to jezdí vlaky regiojet od 359 Kč bez jakéhokoliv servisu. Případně si musíte koupit dražší lístek, ale stejně to je jen roznáškový servis, takže nějaké croissanty, káva atd. Regiojet zajišťuje z hlavního nádraží ve Vídní autobusy na letiště, ale musíte si přímo na to koupit lístek s cílovou stanicí letiště Schwechat.
Nebo jeďte z Prahy vlakem českých drah railjet, ten jezdí každý dvě hodiny a má i ten bistrovůz, kde se dá poměrně slušně najíst. My jsme měli svíčkovou, palačinky a vídeňské párky. Tam pak navazují vlaky nebo autobusy na letiště.
20dkg_Gothaje
nový člen nový člen /
20dkg_Gothaje
nový člen nový člen / před 4 lety
20dkg_Gothaje
před 4 lety
Ví někdo zda jezdí pendolino na trase Ostrava - Vídeň?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů